ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

V Zawody w Slalomie Gigancie Szkół Tischnerowskich

2015-02-13 do 2015-02-27 // Oglądano: 1085 // Wstecz
V Zawody w Slalomie Gigancie Szkół TischnerowskichStok Narciarski "Na Budzu" w Czerwiennem był areną corocznych zawodów narciarskich Szkół Tischnerowskich w slalomie gigancie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz dorosłych z całej Polski.

W zawodach zorganizowanych przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Ratułowie i Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu udział wzięło 126 dzieci ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów - 78 chłopców i 48 dziewczynek oraz 23 dorosłych - 16 mężczyzn i 7 kobiet. Reprezentowali SP nr 153 im. J.Tischnera w Krakowie, SP Chochołów, Zespół Szkół nr 2 Kraków, ZSPiG im. J.Tischnera w Ratułowie, SP im. J.Tischnera w Starym Sączu, SP w Lasku, P.O.S.A. w Zakopanem, SP w Czarnym Dunajcu, ZPO Mszana Górna SP Czerwienne 2, ZSPiG im. Bohaterów  Westerplatte w Cichem, Gimnazjum w Czarnym Dunajcu, Gimnazjum nr 2 im. J.Tischnera w Zakopanem, Prywatne Gimazjum w Starym Sączu, Gimnazjum w Łopusznej i Gimnazjum nr 2 Nowy Targ.

Wyniki:

Kategoria klas I-III chłopców:
1. Mrzewka Tomasz - SP nr 153 im. J.Tischnera w Krakowie
2. Gołąb Piotr - SP nr 153 im. J.Tischnera w Krakowie
3. Maciusiak Mateusz - SP Chochołów 

Kategoria klas I-III dziewcząt:
1. Hopek Martyna - SP im. J.Tischnera w Starym Sączu
2. Sroka Zuzanna - SP nr 153 im. J.Tischnera w Krakowie
3. Marecka Gabriela - SP nr 153 im. J.Tischnera w Krakowie

Kategoria klas IV-VI chłopców:
1. Koczur Paweł - SP w Lasku
2. Kasjusz Namaczyńki - P.O.S.A. w Zakopanem
3. Polaczek Wiktor - SP w Czarnym Dunajcu 21,46

Kategoria klas IV - VI dziewcząt:
1. Hopek Gabriela - SP im. J.Tischnera w Starym Sączu
2. Ziajko Zuzanna - SP nr 135 im. J.Tischnera w Krakowie
3. Kaczmarczyk Martyna - SP nr 153 im.J.Tischnera w Krakowie

Kategoria klas gimnazjalnych chłopców:
1. Zborowski Jakub - Gim. Czarny Dunajec
2. Polaczek Filip - Gim. Czarny Dunajec
3. Buńda Andrzej - Gim. nr 2 im. J.Tischnera w Zakopanem

Kategoria klas gimnazjalnych dziewcząt:
1. Hopek Paulina - Prywatne Gim. w Starym Sączu
2. Kowalczyk Zuzanna - Gim. nr 2 im. J.Tischnera w Zakopanem
3. Więcek Magdalena - Łopuszna

Kategoria OPEN mężczyzn:
1. Koczur Adam - Lasek
2. Domagała Daniel - Ratułów
3. Zając Krzysztof - Czerwienne 

Kategoria OPEN kobiet:
1. Żołdak Sabina – Kraków
2. Więcek Aleksandra - Łopuszna
3. Polaczek Justyna - Czarny Dunajec

 

Pełne wyniki w załączniku.

 

Fot. Jacek Klinowski
pdfZawody w slalomie Szkol Tischnerowskich- Ratulow 2015 (1)
Dodano: 2015-02-13 09:57:06Pobrano: 402 // 0.08 MB