ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Montaż band ochronnych na lodowisku w Czarnym Dunajcu

2015-01-29 do 2015-02-12 // Oglądano: 1594 // Wstecz
Montaż band ochronnych na lodowisku w Czarnym DunajcuKażdy kto chciał w poniedziałek skorzystać z lodowiska w Czarnym Dunajcu musiał niestety obejść się smakiem. Popularny obiekt sportowy, który przyciąga codziennie wiele osób musiał zostać zamknięty ze względu na prace techniczne, a mianowicie montaż szyb, które mają zapewnić bezpieczeństwo podczas gry w hokeja.

Po zamontowaniu band każda chętna grupa osób będzie mogła wynająć lodowisko i grać w tę dyscyplinę i nie martwić się, że krążek może wyrządzić komuś krzywdę na trybunach.

- Lodowisko to, jest znakomite do gry dla nas - amatorów. Kochamy ten sport, ale to wiąże się z wynajmem hali. Jest taka możliwość w Nowym Targu, ale tam zainteresowanie tego typu wynajmem jest duże. Ponadto godzinowo, trzeba dostosowywać się do meczów "Szarotek", dla tego nasze mecze odbywają się nawet przed północą - mówi jeden z hokeistów Małopolskiej Amatorskiej Ligi Hokejowej.

Czarny Dunajec wychodzi na przeciw hokeistom. Taflę można wynająć po godzinach zaplanowanej ślizgawki. Obiekt posiada zaplecze do gry w hokeja, a teraz po zamontowaniu band ochronnych w pełni zostanie zagwarantowane bezpieczeństwo. Aby ustalić termin należy dzwonić na nr 504 199 537. Cena - 150,00 zł za godzinę.

Koszt band ochronnych - zakup i montaż wyniósł 79 950,00 zł. Inwestycja finansowana jest z budżetu gminy Czarny Dunajec.