ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Uchwała nr 5 Gminnej Komisji Wyborczej w Czarnym Dunajcu z dnia 21 października 2014 roku w sprawie powołania składów obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Czarny Dunajec.

2014-10-21 do 2014-12-01 // Oglądano: 2344 // Wstecz

Na podstawie art. 182 § 1 pkt 2 oraz § 2 Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy ( Dz. U. z 2011 r. nr 21, poz. 112 z późn. zm.) – Gminna Komisja Wyborcza w Czarnym Dunajcu uchwala, co następuje:

 

§ 1

 

Powołuje się następujące składy obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Czarny Dunajec

 

 

SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  1 w  CZARNYM  DUNAJCU ul. Józefa Piłsudskiego 2A

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów  i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Kondratowicz

Benedykt

 Czarny Dunajec

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Komar

Janusz Jan

Czarny Dunajec

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Ciesielska

Iwona Elżbieta

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

4.

Komperda

Jan Marian

Chochołów

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

5.

Klimowska

Agata Weronika

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

 

6.

Pastuszka

Adam Jakub

 

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

 

7.

Banaś

Józef Andrzej

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Nowicka

Izabela Maria

Czarny Dunajec

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Podczerwińska

Aleksandra Anna

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  2 w  CZARNYM  DUNAJCU ul. Ks. Kmietowicza 2

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Jarończyk

Małgorzata

Podczerwone

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

2.

Kosakowska

Monika Anna

Czarny Dunajec

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Zaczyński

Kazimierz Andrzej

 

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

4.

Lipień

Joanna Maria

Czarny Dunajec

KWW Niezależni

 

5.

Mateja

Zofia Maria

 Wróblówka

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Słowakiewicz

Roksana

 Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

7.

Rafacz-Cholewa

Anna Beata

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Lassak

Bartłomiej Wojciech

Stare Bystre

 

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Gąsienica

Józefa

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  3 w  CZARNYM  DUNAJCU ul. Kolejowa 14

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Kojs

Szymon Marcin

Wróblówka

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Tylka

Urszula

Stare Bystre

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Gonciarczyk

Anna Aleksandra

Wróblówka

 

KWW „Nasz Region”

 

4.

Leśniak

Karolina Marianna

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

5.

Rosińska

Elżbieta

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Kwak

Maria

Czarny Dunajec

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

 

Klimowska

Helena

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

8.

Jania

Andrzej

Ciche

 

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Ochmańska

Teresa Barbara

Wróblówka

 

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 4 we WRÓBLÓWCE 40a

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Kula

Elżbieta

Ciche

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

2.

Otręba

Grażyna Halina

Wróblówka

 

KWW „Nasz Region”

 

3.

Gęza

Renata

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

4.

Mateja

Stanisława

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

 

Chlebek

Jan Mateusz

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

 

6.

Kierkowska

Klaudia Stefania

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

 

7.

Króżel

Agnieszka Marta

Wróblówka

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Bienias

Andrzej Józef

Koniówka

 

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Miętus

Joanna Magdalena

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 













SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  5 w  PIENIĄŻKOWICACH 142

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Bartyzoł

Grzegorz

Pieniążkowice

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Turaj

Andrzej Franciszek

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Gawron

Helena

Pieniążkowice

 

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Gęza

Adam

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

5.

Kois

Halina Antonina

Ratułów

 

KWW Niezależni

 

6.

Potoczak

Maria

Pieniążkowice

 

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

7.

Staszel

Andrzej

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

8.

Króżel

Grażyna Maria

Wróblówka

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

9.

Wacławiak

Władysława

Podszkle

 

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  6 w  DZIALE 9          

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Rozmus

Teresa

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

2.

Zabrzeska

Małgorzata

Wróblówka

 

KWW „Nasz Region”

 

3.

Zając

Dariusz Piotr

Dział

 

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Wacławiak

Łukasz Piotr

Podszkle

 

KWW Podhalanie

 

5.

Dzielawa

Andrzej Marian

Dział

 

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Gonciarczyk

Aneta

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Króżel

Aniela

Wróblówka

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

8.

Łyszczarczyk

Ewa Marianna

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

9.

Czyszczoń

Zofia

Raba Wyżna

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  7 w  ODROWĄŻU 41

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Skorupa

Danuta Maria

Podczerwone

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

2.

Gawron

Paulina

Pieniążkowice

 

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Bałek

Gabriela Zofia

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

4.

Ciszek

Monika

Załuczne

 

KWW Niezależni

 

5.

Zachemska

Danuta

 

Odrowąż

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Miętus

Katarzyna Barbara

 

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Hosana

Tadeusz Józef

Odrowąż

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

8.

Maśnica

Monika Maria

Pieniążkowice

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Grela

Zofia

Załuczne

 

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  8 w  ZAŁUCZNEM 84A

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Stoch

Janina Maria

Załuczne

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Lenart

Sylwia Karolina

Załuczne

 

KWW Podhalanie

 

3.

Ciszek

Czesława

Załuczne

 

KWW Niezależni

 

4.

Błęka

Sylwia Maria

Załuczne

 

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Miętus

Marian Stanisław

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Hosana

Marcin Mateusz

Odrowąż

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7.

Pęksa

Bogdan

Załuczne

 

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Myrda

Maria

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Fudala

Maria

Załuczne

 

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  9 w  PODSZKLU 47

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Grela

Janina

Podszkle

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Kapuściak

Dariusz Marcin

Podszkle

 

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Kapuściak

Katarzyna

Podszkle

 

KWW Podhalanie

 

4.

Okarmus

Monika

Piekielnik

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Staszel

Paweł Szymon

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Jarończyk

Marek

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7.

Marszalik

Wioleta Anna

Podszkle

 

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Dobrik

Urszula

Podszkle

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Śmiech-Gal

Marta Maria

Piekielnik

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  10 w  PIEKIELNIKU 129c

   dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Szlachta

Krystyna

Piekielnik

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Podczerwiński

Adam

Podczerwone

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Mateja

Paweł

 

Czarny Dunajec

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Stopka-Studencki

Bartosz Stanisław

Czarny Dunajec

 

KWW Podhalanie

 

5.

Miesiarczyk

Marcin

Piekielnik

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Jarończyk

Dorota

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7

Winnicka

Kinga Katarzyna

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Sitarz

Barbara

Piekielnik

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Dzielawa

Edyta Joanna

Piekielnik

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  11 w  PIEKIELNIKU 202

   dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Jagódka

Stanisława Beata

Piekielnik

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Nowak

Joanna

Ciche

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Stopka-Studencki

Maciej Jan

 

Czarny Dunajec

 

KWW Podhalanie

 

4.

Łuszczek

Łukasz Rafał

Ratułów

 

KWW Niezależni

 

5.

Lenart

Szymon Jakub

Piekielnik

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Śmiech

Anna

 

Piekielnik

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Jarończyk

Maria

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

8.

Lis

Stanisław

Piekielnik

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

9.

Szymala

Anna

Piekielnik

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  12 w  PODCZERWONEM  112

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Maciusiak

Anna

Chochołów

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Hajnos

Dominik

Stare Bystre

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Schull

Anna Dorota

Chochołów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Bednarek

Maria Anna

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

5.

Ciężczak

Jan

Podczerwone

 

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Lenart

Marek Stanisław

 

Czarny Dunajec

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Klepacka-Świętek

Anna Maria

Podczerwone

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

8.

Naglak

Beata Teresa

Podczerwone

 

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

9.

Domalik

Bożena Agata

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  13 w  KONIÓWCE 215c  

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Leja

Bogumiła

Koniówka

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Bednarek

Krystyna

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

3.

Jurczak

Dariusz

Ratułów

 

KWW Niezależni

 

4.

Bobrowski

Grzegorz Zdzisław

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Gonciarczyk

Katarzyna

 

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Haberna

Joanna Katarzyna

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

7.

Szczurek

Janina

Chochołów

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Bienias

Bronisława

Koniówka

 

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Skarżyńska

Sylwia Ewa

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 14 w  CHOCHOŁOWIE 184B

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Lenart

Beata

Chochołów

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Chowaniec

Anna Małgorzata

Chochołów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Gołąb-Majek

Katarzyna Maria

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

4.

Leja

Kazimiera Katarzyna

Chochołów

KWW Niezależni

 

5.

Toczek

Józef Andrzej

Chochołów

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Magdziak

Krystyna Lucyna

Odrowąż

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Rafacz

Władysław

Czerwienne

 

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Błachowicz

Stanisława

Chochołów

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Jarczyńska

Anna

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 









SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 15 w  CICHEM  152        

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Domalik

Karolina Weronika

Czarny Dunajec

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Orszulak

Jakub

Ciche

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Stękała

Katarzyna Anna

Ciche

KWW Podhalanie

 

4.

Seidler

Joanna Maria

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Ligas

Tomasz Andrzej

Stare Bystre

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Szuba

Danuta Grażyna

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7.

Piczura

Józef

 

Ciche

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Miętus

Jakub Jan

Ciche

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Kula

Krzysztof Józef

Jabłonka

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  16 w  CICHEM 343B         

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Maciusiak

Anna Katarzyna

Chochołów

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Tylka

Halina

 

Chochołów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Stękała

Krystyna Katarzyna

Ciche

KWW Podhalanie

 

4.

Karpiel

Kinga

Ratułów

 

KWW Niezależni

 

5.

Garbaruk

Maria

Ciche

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Mateja

Kamila Magdalena

Chochołów

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7.

Piczura

Ryszard

Ciche

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Myrda

Stanisław

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Knapczyk-Stanek

Monika Elżbieta

Ciche

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 17  w  CICHEM 611A                

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Biela

Marek

Stare Bystre

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Ścisłowicz

Helena

Ciche

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Korżyk

Anna Janina

Chochołów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Jakubiec

Anna Barbara

Ciche

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Molek

Marek Jacek

Ciche

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

6.

Hyrczyk

Anna

Ciche

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

7.

Myrda

Andrzej Grzegorz

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Łęska

Ewelina Paulina

Ciche

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Styrczula

Monika

Ciche

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  18 w  RATUŁOWIE 110c          

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Barnowska

Danuta

Ratułów

 

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Rzadkosz

Zofia

Ratułów

 

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Zając

Marek Łukasz

Dział

 

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

4.

Śmietana

Ludwika

 

Ratułów

 

KWW Niezależni

5.

Miętus Tomasz

Stanisław

 

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

6.

Strama

Małgorzata

 

Ratułów

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Staszel

Maria Anna

Ratułów

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

 

Lach

Adam Bartłomiej

Stare Bystre

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Chramiec

Barbara

Ratułów

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 













SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 19 w  RATUŁOWIE 252a       

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Ratułowska

Natalia Maria

Ratułów

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Pardel

Aneta Renata

Ratułów

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Mulica

Karolina Maria

Ratułów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Gęza

Mateusz

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

5.

Zubek

Andrzej

Czerwienne

KWW Niezależni

 

6.

Haberna

Anna

Ratułów

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

7.

Lipień

Maria Józefa

Ratułów

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Chramiec

Adam

Ratułów

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Piotrowski

Jacek Radosław

Czarny Dunajec

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 












SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr 20 w  CZERWIENNEM 89  

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Marszałek

Małgorzata

Ciche

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

2.

Kułach

Zofia

Ratułów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

3.

Mitra

Monika Małgorzata

Czerwienne

KWW Podhalanie

 

4.

Mrugała

Maria Krystyna

Czerwienne

KWW Niezależni

 

5.

Seidler

Małgorzata

Czarny Dunajec

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Matera

Małgorzata Bożena

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

7.

Długopolska

Bernadetta

Czerwienne

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

8.

Morawa

Maciej Kamil

Czerwienne

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

9.

Bobak

Anna Maria

Wróblówka

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  21 w  CZERWIENNEM 245

 dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Kapuściarz

Karolina Anna

Czarny Dunajec

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Bachleda-Strama

Lidia Ewa

Czerwienne

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Kowalik

Joanna Barbara

Chochołów

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

4.

Wójcik

Beata

Czerwienne

KWW Niezależni

 

5.

Baran

Zofia

Czerwienne

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Rafacz

Weronika

Czerwienne

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

7.

Morawa

Paweł

Czerwienne

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Styrczula

Dorota Anna

Ciche

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Łowisz

Krzysztof Stanisław

Czerwienne

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  22 w  STAREM BYSTREM 124

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Wajda

Renata Bogumiła

Czarny Dunajec

KWW Solidarni

z Wyborcami

 

2.

Leja

Zofia

Stare Bystre

Komitet Wyborczy Prawo

i Sprawiedliwość

 

3.

Mleczek

Monika Jadwiga

Podszkle

KWW Podhalanie

 

4.

Otręba

Zofia

Czerwienne

KWW Niezależni

 

5.

Obrochta-Opyd

Bożena

Stare Bystre

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

6.

Kowalczyk

Elżbieta

Ciche

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

7.

Gogolak

Ewa Maria       

Czarny Dunajec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Kwak

Paweł

Stare Bystre

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Szczurek

Tomasz

Chochołów

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 











SKŁAD OSOBOWY

OBWODOWEJ  KOMISJI Wyborczej

nr  23 w  STAREM BYSTREM  347

dla przeprowadzenia wyborów

do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w dniu 16 listopada 2014 roku

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

 

Adres zamieszkania

 

Zgłoszony przez

 

1.

Stołowska

Halina Maria

Czarny Dunajec

KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

 

2.

Cikowska-Ludwik

Anna Franciszka

Czarny Dunajec

KWW Podhalanie

 

3.

Bednarz

Piotr

Ratułów

KWW Niezależni

 

4.

Jarosz-Takuśka

Małgorzata Teresa

Stare Bystre

KWW Wspólna Gmina-Czarny Dunajec

 

5.

Walczak

Magdalena

Stare Bystre

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

 

6.

Czyszczoń

Barbara Halina

Podczerwone

Komitet Wyborczy Razem Podhale Spisz Orawa

 

7.

Głąb

Zofia Helena

Stare Bystre

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

8.

Lach

Ksenia Urszula

Stare Bystre

KWW Ruch Narodowy

 

9.

Rafacz

Józefa

Nowy Targ

Art. 182 § 2 pkt 2 Kodeks Wyborczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 









 

§ 2

 

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

                                                                                                          Przewodniczący

                                                                                              Gminnej Komisji Wyborczej

                                                                                                      w Czarnym Dunajcu