ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Biegi Przełajowe 2014

2014-10-03 do 2014-10-17 // Oglądano: 2936 // Wstecz
Biegi Przełajowe 2014We środę, 24 września, na stadionie GKS „Czarni” w Czarnym Dunajcu odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Czarny Dunajec oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.

Zwycięskie zespoły szkół otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody, posiłek i napoje. W rywalizacji wzięło udział ponad 400 uczniów wraz z opiekunami z 22 szkół. Kierownikiem zawodów był Marek Szuba, sędzią głównym Małgorzata Ruchała. Wyniki są następujące:

dziewczęta - rocznik 2006

1. Julia Wesołowska                 - SP Ciche 1                    - czas: 1,46

2. Zuzanna Rapacz                   - SP Czerwienne 1          - czas: 1,51

3. Karina Skorusa                    - SP Chochołów             - czas: 1,52

dziewczęta - rocznik 2005-2004

1. Patrycja Buk                        - SP Piekielnik                - czas: 2,12

2. Natalia Mierzwa          - SP Ciche JP II             - czas: 2,13

3. Natalia Nowak                     - SP Ciche JP II             - czas: 2,17

dziewczęta - rocznik 2003

1. Angelika Gryc                     - SP Chochołów             - czas: 2,53

2. Agnieszka Tylka                   - SP Czarny Dunajec      - czas: 3,00

3. Karolina Rapacz                   - SP Podszkle                - czas: 3,02

dziewczęta - rocznik 2002

1. Justyna Bachula                   - SP Odrowąż                - czas: 2,49

2. Natalia Bednarz                    - SP Ciche 1                  - czas: 2,51

3. Joanna Zawadzka                 - SP Ciche JP II        awadzkasicz13ek Szuba, b         - czas: 2,52

chłopcy - rocznik 2006

1. Patryk Gubała                      - SPSK Stare Bystre       - czas: 1,41

2. Krystian Fryźlewicz              - SP Ciche 1                    - czas: 1,47

3. Paweł Gawron                     - SP Pieniążkowice         - czas: 1,49

chłopcy - rocznik 2005-2004

1. Dominik Paniak                    - SP Ciche 1                   - czas: 3,34

2. Radosław Mastela                - SP Pieniążkowice         - czas: 3,35

3. Paweł Gal                            - SP Odrowąż                - czas: 3,38

chłopcy - rocznik 2003

1. Paweł Fiedor                        - SP Pieniążkowice         - czas: 3,32

2. Konrad Kozieł                      - SP Ratułów                  - czas: 3,33

3. Jakub Leja                            - SP Ciche 1                  - czas: 3,38

chłopcy - rocznik 2002

1. Jan Guńka                            - SP Chochołów            - czas: 3,12

2. Mateusz Szwajnos                - SP Ciche JP II             - czas: 3,12

3. Paweł Masny                       - SP Podczerwone         - czas: 3,21

 

Indywidualne Biegi Przełajowe – gimnazja

         dziewczęta - rocznik 2001

1. Karolina Stękała          - Ciche JP II                            - czas: 3,24

2. Weronika Bieniasz                - Ciche 1                        - czas: 3,24

3. Patrycja Stanek                    - Czarny Dunajec            - czas: 3,28

dziewczęta - rocznik 2000

1. Katarzyna Szwajnos             - Ciche JP II                   - czas: 3,32

2. Anita Wicher                        - Załuczne                     - czas: 3,38

3. Aleksandra Madziar              - Piekielnik                     - czas: 3,40

dziewczęta - rocznik 1999

1. Małgorzata Szwajnos           - Ciche JP II                     - czas: 3,23

2. Kornelia Marszałek               - Ciche 1                        - czas: 3,29

3. Gabriela Kowalczyk             - Ciche JP II                     - czas: 3,31

chłopcy - rocznik 2001

1. Sebastian Domałaczny          - Ratułów                       - czas: 5,20

2. Adam Rafacz                       - Ciche JP II                    - czas: 5,30

3. Mateusz Pabin                     - Ratułów                       - czas: 5,33

chłopcy - rocznik 2000

1. Szymon Styrczula                - Ciche 1                        - czas: 5,04

2. Łukasz Łuszczek                 - Ciche JP II                     - czas: 5,09

3. Marcin Piszczek                   - Ciche 1                        - czas: 5,13

chłopcy - rocznik 1999

1. Józef Wesołowski                - Piekielnik                      - czas: 4,48

2. Krystian Zuchowski             - Czarny Dunajec            - czas: 4,53

3. Wojciech Głodowski          - Ratułów                       - czas: 4,56

 

Klasyfikacja generalna:

- szkoły podstawowe: Ciche 1, Ciche JP II, Pieniążkowice, Chochołów, Odrowąż, Czarny Dunajec, SPSK Czerwienne 2, SPSK Stare Bystre 1, Podszkle, Ratułów, Piekielnik, Czerwienne 1, Podczerwone i SPSK Stare Bystre 2.

- gimnazja: Ciche JP II, Ciche 1, Czarny Dunajec, Ratułów, Piekielnik, Załuczne, SPSK Czerwienne 2, SPSK Stare Bystre 1.

Say