ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Spotkanie najlepszych w Cichem

2014-07-12 do 2014-08-12 // Oglądano: 3188 // Wstecz
Zgodnie z zapowiedzią publikujemy kolejną porcję informacji dotyczących gminnego zakończenia roku szkolnego, czyli spotkania najlepszych uczniów roku szkolnego 2013/2014 w sali sportowej w Cichem. Przenieśmy się więc w czasie do wtorku, 24 czerwca, kiedy to odbyło się to wydarzenie. Podobnie jak w latach ubiegłych na spotkanie zaproszono najlepszych uczniów z poszczególnych szkół. Właśnie dla nich przygotowano nagrody, książki i dyplomy.

Jak już wspominaliśmy chodziło nie tylko o wyniki w nauce, ale także o wszelkie znaczące sukcesy, na przykład artystyczne czy sportowe, zdobywane indywidualnie i grupowo. Gratulujemy nagrodzonym przedstawiając poniżej nazwiska pozostałych uczniów, wyróżnionych podczas tamtego spotkania. Przypominamy jednocześnie, że listy uczniów nagrodzonych za osiągnięcie najwyższego wyniku ze sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego oraz przyrostu wiedzy podaliśmy już do wiadomości na stronie gminnej.

- uczniowie otrzymujący nagrody i wyróżnienia:

1. Gimnazjum w Czarnym Dunajcu:

·        za najwyższą średnią ocen – Anna Podmańska, Izabela Solarczyk, Weronika Owsianka, Julia Wiatrowska, Joanna Skupień, Agnieszka Kojs, Agata Mitoraj, Alicja Kojs, Daniel Figura i Wiktoria Wiatrowska

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Wiktoria Wiatrowska i Joanna Skupień

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Julia Łyszkowicz, Katarzyna Kukułka i Żaneta Malec

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Wojciech Skorusa, Jakub Chowaniec i Kacper Guńka

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Majda

2. Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem:

·        za najwyższą średnią ocen – Klaudia Bukowska

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Justyna Sroka, Agnieszka Bryja, Paulina Długopolska i Angelika Strama

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Szymon Rafacz, Piotr Guńka i Tomasz Długopolski

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa teatralna „Starobystrzańskie Szarotki” – III miejsce w V Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych Szkół SPSK

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Wioletta Guńka

3. Gimnazjum w Piekielniku:

·        za najwyższą średnią ocen – Kornelia Chowaniec, Natalia Kluska, Mateusz Szczerba, Dominika Spiszak, Dagmara Spiszak i Dominika Szczerba

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Dominika Szczerba

4. Gimnazjum nr 1w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Kornelia Marszałek i Bogusława Szwajnos

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Kornelia Marszałek

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Magdalena Piczura, Natalia Michalczak, Kornelia Marszałek i Sylwia Michalczak

·        za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe:  I miejsce w biegach narciarskich w sztafecie dziewcząt na Ogólnopolskich Spotkaniach UKS oraz IV miejsce w biegach narciarskich w sztafecie dziewcząt na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Wojciech Mulica

5. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Klaudia Kmin, Gabriela Gacek, Kamil Kluś, Emilia  Jarosz i Veronica Grądziel

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Dominika Michniak, Rafał Mrugała, Jan Jakubiec, Małgorzata Body, Ewelina Zawodniak i Klaudia Kmin

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Małgorzata Szwajnos, Ewa Basiorka, Katarzyna Szwajnos i Karolina Tylka

·        za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe:  III miejsce w biegach przełajowych w finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży oraz III miejsce drużyny LA w finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży

·        za szczególne osiągnięcia grupowe: Grupa Teatralna „Koneser” – I miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu „Szukałem Was”, wyróżnienie w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie i wyróżnienie w Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek’ oraz grupa 3 uczniów - III miejsce w konkursie „Życie, dzieło i nauczanie Jana Pawła II”

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Gabriela Gacek

6. Gimnazjum w Załucznem:

·        za najwyższą średnią ocen – Iwona Magdziak, Julia Szymusiak, Anna Gal i Ewa Zachemska

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Julia Szymusiak i Natalia Brenkus

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Iwona Magdziak, Michał Wojtarowicz, Julia Szymusiak, Anna Gal i Dawid Bobak

·        za szczególne osiągnięcia grupowe: Zespół Teatralny „Bez Nazwy” - II miejsce w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie i III miejsce w XXI Wojewódzkim Przeglądzie „Bliżej Świata” przedstawień w języku angielskim oraz grupa 13 uczniów za wyróżnienie w VII edycji Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Julia Szymusiak, Iwona Magdziak, Monika Stoch i Mateusz Gawron

7. Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Ewelina Bafia, Kamil Bednarz, Aneta Rychtarczyk, Natalia Pyra, Kamil Wyrostek, Sławomir Gil i Joanna Jarych

·        za szczególne osiągnięcia grupowe: grupa 4 uczniów za II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Dominik Matuszek

8. Gimnazjum w Ratułowie:

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Aneta Kwak

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Aneta Kwak, Barbara Kois i Jakub Kois

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Renata Bednarz

9. Szkoła Podstawowa w Ratułowie:

·        za najwyższą średnią ocen – Aleksandra Kwapniewska i Athina Wieczorek

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Kamil Krzyśko, Wiktoria Banaś, Paulina Klag, Aleksandra Kwapniewska, Wiktoria Banaś i Rafał Banaś

·        za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: III miejsce w wojewódzkim czwórboju lekkoatletycznym

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Paulina Klag

10. Szkoła Podstawowa w Podczerwonem:

·        za najwyższą średnią ocen – Justyna Podczerwińska, Sebastian Skorupa i Karolina Kula

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Dawid Haberny i Paweł Masny

11. Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach:

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Gawron

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Bartyzoł

12. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu:

·        za najwyższą średnią ocen – Katarzyna Sanek, Zuzanna Gogolak, Izabela Michalik i Justyna Kwak

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Krzysztof Kwak, Łukasz Rosiński, Dawid Skóbel i Kacper Miętus

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Katarzyna Sanek

·        za szczególne osiągnięcia grupowe: Grupa Teatralna „Rududu” – laureat XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży oraz laureat XXI Wojewódzkiego Przeglądu „Bliżej Świata”

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Maria Lipień

13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Kinga Chramiec

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Szymon Wyrostek

·        za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: II miejsce w czwórboju la i I miejsce w sztafecie szwedzkiej w finale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz VI miejsce w biegach narciarskich na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Weronika Bieniasz i Monika Piszczek

14. Szkoła Podstawowa nr 2 w Cichem:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Rafał Mrugała

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Krzysztof Mulica i Mateusz Szwajnos

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Monika Basiorka

15. Szkoła Podstawowa w Czerwiennem nr 1:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Ewa Zawadzka, Emilia Mrugała, Fabian Ziemianin i Anna Mrugała

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa uczniów – I miejsce w konkursie plastycznym „Święci polscy dumą narodu”

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Baran

16. Szkoła Podstawowa w Chochołowie:

·        za najwyższą średnią ocen – Jan Stanek, Anna Pilch i Monika Gruszka

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Monika Gruszka i Jadwiga Winiarska

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Jan Guńka, Kamil Barnowski, Maciej Zborowski, Julia Krupa i Angelika Gryc

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Monika Gruszka

17. Szkoła Podstawowa w Odrowążu:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Wioletta Szymusiak

18. Szkoła Podstawowa w Podszklu:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Monika Urban, Paulina Wąś, Krystian Mastela, Dominik Ledworuch i Klaudia Opyd

·        za szczególne osiągnięcia grupowe: Zespół Regionalny „Serocki” za sukcesy w XXI Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Regionalnych – I miejsca w kat. zwyczaje i obrzędy oraz śpiew i III miejsce w kat. muzyka, wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu „Święto Dzieci Gór” i II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Klaudia Opyd

19. Szkoła Podstawowa w Piekielniku:

·        za najwyższą średnią ocen – Patrycja Świętek

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Patrycja Świętek

20. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 1:

·        za najwyższą średnią ocen – Kinga Maryniarczyk

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Kamil Długopolski, Wiktoria Leszczyńska, Adrian Stopka i Jakub Stopka

·        za szczególne grupowe osiągnięcia sportowe: III miejsce w narciarstwie biegowym na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Marcin Fatla

21. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 2:

·        za najwyższą średnią ocen – Emilia Sroka

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Karolina Molek i Karolina Jakubiec

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Molek

22. Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem:

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Kamila Podlipni

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Patrycja Bandyk

·       za szczególne osiągnięcia grupowe: grupa teatralna „Teatr z pasją” – I miejsce w XX Festiwalu Papieskim i III miejsce w konkursie teatralnym; grupa 9 uczniów – II miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych SPSK w Częstochowie; III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Teatralnym „Majówka Papieska” w Zakopanem

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Hornik