ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Konkurs języka angielskiego

2014-06-07 do 2014-06-21 // Oglądano: 2779 // Wstecz
Konkurs języka angielskiegoW czwartek, 22 maja, w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku po raz dziesiąty odbył się Gminny Konkurs Muzyczny Języka Angielskiego. Jak co roku do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z gminy Czarny Dunajec. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie anglojęzycznych utworów muzycznych w jednej z dwóch kategorii: występ solowy lub w grupie muzycznej. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wykorzystanie naturalnych talentów do zdobywania umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz nawiązywania współpracy między szkołami w gminie. Organizatorem konkursu była Monika Kalarus.

Wyniki konkursu - gimnazja

- grupy wokalne:

I miejsce: grupa z Gimnazjum w Załucznem w składzie: Natalia Brenkus, Barbara Pieróg, oraz Iwona Magdziak

II miejsce ex aequo: grupa ze Starego Bystrego w składzie: Jolanta Bednarz, Aneta Zawodniak, Katarzyna Miętus, Angelika Strama oraz  grupa z Gimnazjum nr 1 w Cichem w składzie: Marta Leja, Patrycja Koczur, Sylwia Słodyczka, Sylwia Michalczak, Wojciech Mulica

III miejsce: grupa z Gimnazjum w Załucznem w składzie: Anna Gal i Justyna Dusza

Wyróżnienia: grupa z Czerwiennego SPSK w składzie: Anna Brzuchacz i Natalia Pyra oraz grupa z Piekielnika: Aleksandra Madziar, Karolina Siodłak, Olga Kubińska i Natalia Stefko

- soliści:

I miejsce: Ewelina Zawodniak z Gimnazjum nr 2 w Cichem

II miejsce ex aequo: Kamil Bednarz z Gimnazjum SPSK w Czerwiennem oraz Przemysław Wesołowski z Gimnazjum w Załucznem

III miejsce ex aequo: Ewa Fatla ze Starego Bystrego oraz Melchior Wójcik z Piekielnika

Wyróżnienia: Patrycja Spiszak z Piekielnika oraz Dawid Bobak z Załucznego

Wyniki konkursu - szkoły podstawowe

- grupy wokalne - kategoria klas I-III:

I miejsce: grupa z Piekielnika w składzie: Karolina Bysiek, Natalia Kąś, Agnieszka Tomasik i Karolina Kotlarz

II miejsce: grupa z Podszkla w składzie: Amelia Wesołowska, Wioleta Jędraszczak i Wojciech Krzysik

III miejsce ex aequo: grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Buroń, Julia Pilch, Marta Maciasz, Martyna Zachemska, Róża Chwistek oraz Grupa z Czerwiennego w składzie Karolina Baran i Zuzanna Fatla 

Wyróżnienie: Grupa z Piekielnika w składzie Katarzyna Wójcik i Weronika Kadaś

- soliści - kategoria klas I-III:

I miejsce: Natalia Kąś z Piekielnika oraz Julia Leja z Cichego

II miejsce: Emilia Jagódka z Podszkla

III miejsce ex aequo: Karolina Bazdyk Bator z Chochołowa oraz Martyna Bafia z Chochołowa

- grupy wokalne - kategoria klas IV-VI:

I miejsce: Grupa ze Starego Bystrego w składzie Anna Hyrczyk i Kinga Maryniarczyk

II miejsce: Grupa z Piekielnika w składzie: Kamila Szczerba, Karolina Kotlarz i Oliwia Barnaś

III miejsce ex aequo: Grupa z Czerwiennego w składzie: Sara Ratułowska, Paulina Kaczmarczyk, Fabian Ziemianin oraz Grupa z Cichego w składzie Sabina Truchan, Małgorzata Ścisłowicz, Weronika Gąsienica Samek

Wyróżnienia:

- Grupa z Podszkla w składzie Dominik Ledworuch, Dominika Kościelniak, Daria Król, Justyna Jaromin

- Grupa z Cichego w składzie Emilia Dąbrowska, Kinga Chramiec, Małgorzata Leja, Sandra Jaworska, Weronika Tyrała

- Grupa z Piekielnika w składzie Kamila Kurańda, Angelika Grela

- Grupa z Czerwiennego w składzie Monika Łacek, Elżbieta Zatłoka

- Grupa z Piekielnika w składzie Nikola Barnaś, Justyna Stafira, Dominika Barnaś

- soliści - kategoria klas IV-VI:

I miejsce ex aequo: Natalia Kwak z Ratułowa oraz Kacper Rafacz ze Starego Bystrego

II miejsce ex aequo: Julia Barnaś z Piekielnika oraz Zuzanna Gogolak z Czarnego Dunajca

III miejsce ex aequo: Karolina Kotlarz z Piekielnika oraz Wiktoria Barnaś z Ratułowa

Wyróżnienia: Justyna Jaromin z Podszkla, Gabriela Dobrik z Podszkla, Agata Wesołowska z Piekielnika, Maciej Jarończyk z Podczerwonego, Monika Szymusiak z Cichego i Wiktoria Jonia ze Starego Bystrego

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy im dalszych sukcesów.

Say