ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Pomoc dla przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej

2014-05-21 do 2014-06-05 // Oglądano: 1299 // Wstecz
Fundacja Rozwoju Regionu Rabka ( FRRR ) z siedzibą w Rabce-Zdrój jest instytucją powstałą w 1998 roku i powołaną do prowadzenia działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju regionu oraz popierania wszelkich inicjatyw ekonomiczno-społecznych, zmierzających do powstawania małych i średnich przedsiębiorstw, a także pomagania już istniejącym. Za całokształt działalności oraz skuteczne realizowanie projektów FRRR została nagrodzona w 2007 roku nagrodą Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli”.

Aktualnie realizujemy projekt, finansowany w ramach MRPO ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą „Klęski żywiołowe’’. Projekt ten skierowany jest do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej, tj. powodzi, pożaru, huraganu, trzęsienia ziemi, itp. Oferuje on przedsiębiorcom ułatwiony dostęp do preferencyjnego źródła finansowania, tj. nisko oprocentowanych pożyczek  bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Mając na względzie podtopienia, powodzie i wichury jakie wystąpiły w ostatnich dniach w powiecie nowotarskim oraz możliwości rozwoju i inwestycji, jakie poszkodowanym przedsiębiorcom stwarza  realizowany przez Nas projekt, zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie nam danych kontaktowych poszkodowanych przedsiębiorców lub przekazanie im  kontaktu do Fundacji. Osoba do kontaktu:  - Magdalena Kochanowska, tel.: 889 875 721, mkochanowska@frrr.pl, www.frrr.pl. Prosimy również o udostępnienie informacji o naszym projekcie na terenie Urzędu, stronie internetowej i w miejscach dostępnych dla poszkodowanych przedsiębiorców.

W nadziei, że z Państwa pomocą uda nam się wesprzeć najbardziej poszkodowanych mieszkańców naszych lokalnych społeczności przesyłam wyrazy szacunku.

                                                                                             

 

Magdalena Kochanowska

 

Obsługa Projektu

                                                                                              „Klęski Żywiołowe”