ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Slalom gigant Szkół Tischnerowskich

2014-02-25 do 2014-03-11 // Oglądano: 1737 // Wstecz
Slalom gigant Szkół TischnerowskichWe środę, 19 lutego, na stoku zjazdowym „Na Budzu” w Czerwiennem odbyły się zawody narciarskie szkół tischnerowskich w slalomie gigancie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz dorosłych. Organizatorami rywalizacji był Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie oraz Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. Honorowy patronat nad zawodami objął Powiat Nowotarski.

W konkursie wzięło udział 123 zawodników z następujących szkół: SP nr 153 im. ks. prof. J. Tischnera z Krakowa, SP Nr 135 z Krakowa, Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera z Ratułowa, Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera z Zakopanego, SP z Warszawy, SP z Łopusznej, SP z Chochołowa, SP i Gimnazjum z Czarnego Dunajca oraz Gimnazjum Nr 2 z Nowego Targu. W trakcie zawodów rywalizowano indywidualnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie pierwszych miejsc otrzymali statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe a do 6 miejsca pamiątkowe dyplomy. W poszczególnych kategoriach wygrywali: Bartłomiej Durbacz – SP nr 153 w Krakowie, Zuzanna Sroka – SP nr 153 w Krakowie, Jan Strama – SP w Ratułowie, Julia Tarczyńska – SP nr 153 w Krakowie, Jan Bunda – Gimnazjum nr 2 w Zakopanem,  Zuzanna Jakubowicz – Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu, Adam Koczur z Lasku oraz Aleksandra Więcek z Łopusznej. Gratulujemy zwycięzcom informując, że pełne wyniki można znaleźć w pliku poniżej.

Organizatorzy dziękują sponsorom i wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas przebiegu zawodów. Kierownikiem zawodów i tras był Wojciech Zawiła, mety pilnował Marek Szuba a biuro zawodów prowadzili: Władysława Wacławiak i Janusz Komar,

Say


pdfWyniki_slalom
Dodano: 2014-02-25 11:29:19Pobrano: 470 // 0.06 MB