ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Zawody Mikołajkowe

2013-12-19 do 2014-01-03 // Oglądano: 1865 // Wstecz
Zawody MikołajkoweCentrum Kultury i Promocji oraz Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu to doroczni organizatorzy zawodów mikołajkowych „Baw się razem z nami” dla uczniów klas I - III szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej odbył się 9 grudnia w hali sportowej w Cichem.

W rywalizacji wzięły udział drużyny mieszane walcząc w pięciu różnych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Uczestnikom zawodów Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu ufundował paczki mikołajkowe oraz zapewnił bezpłatny transport. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Do  turnieju zgłoszono 14 reprezentacji ze szkół podstawowych z terenu gminy, które w końcowej klasyfikacji zajęły miejsca kolejno: Czerwienne Nr 1, Podszkle, Ciche Nr 1, Podczerwone, Piekielnik, Ciche nr 2 JP II, Chochołów, Ratułów, Pieniążkowice, Odrowąż, SPSK Stare Bystre Nr 1, Ciche Nr 3, SPSK Czerwienne Nr 2 oraz Pieniążkowice - filia w Dziale.

Organizatorzy składają podziękowanie dyrektorowi SP nr 1 Krzysztofowi Kuli za udostępnienie obiektu  na zawody oraz Wojciechowi Zawile i Wojciechowi Kosakowskiemu za pomoc i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Say