ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Biegi Przełajowe 2013

2013-09-30 do 2013-10-14 // Oglądano: 3745 // Wstecz
Biegi Przełajowe 2013We środę, 25 września, na stadionie GKS „Czarni” w Czarnym Dunajcu odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Czarny Dunajec oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.

Zwycięskie zespoły szkół otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody, posiłek i napoje. W rywalizacji wzięło udział ponad 400 uczniów wraz z opiekunami z 22 szkół. Kierownikiem zawodów był Marek Szuba, biuro organizacyjne prowadzili: Renata Zięba i Janusz Komar. Wyniki są następujące:

dziewczęta - rocznik 2005

1. Karolina Hosaniak                - SP Czarny Dunajec      - czas: 1,45

2. Natalia Galica                      - SP Ciche 1                 - czas: 1,47

3. Julia Zatłoka                        - SP Czerwienne 1        - czas: 1,47

dziewczęta - rocznik 2004-2003

1. Angelika Gryc                      - SP Chochołów             - czas: 2,56

2. Zuzanna Fedrerak                 - SP Piekielnik                - czas: 2,59

3. Katarzyna Majda                  - SP Podczerwone                   - czas: 3,03

dziewczęta - rocznik 2002

1. Justyna Bachula                   - SP Odrowąż                - czas: 2,51

2. Klaudia Piczura                    - SP Ciche 2                            - czas: 2,53

3. Dominika Mulica                  - SP Ciche 2                            - czas: 2,57

dziewczęta - rocznik 2001

1. Karolina Stękała          - SP Ciche 2                            - czas: 2,41

2. Patrycja Stanek                    - SP Czarny Dunajec      - czas: 2,43

3. Weronika Bieniasz                - SP Ciche 1                            - czas: 2,43

chłopcy - rocznik 2005

1. Dominik Paniak                    - SP Ciche 1                            - czas: 1,43

2. Mateusz Szczerba                - SP Piekielnik                - czas: 1,46

3. Daniel Szczurek                   - SP Chochołów             - czas: 1,47

chłopcy - rocznik 2004-2003

1. Hubert Zając                        - SP Ciche 2                            - czas: 3,37

2. Damian Czyszczoń               - SP Podszkle                - czas: 3,42

3. Paweł Fiedor                        - SP Pieniążkowice         - czas: 3,44

chłopcy - rocznik 2002

1. Mateusz Szwajnos                - SP Ciche 2                            - czas: 3,17

2. Krzysztof Kęsek                  - SP Ciche 2                            - czas: 3,18

3. Mateusz Skorupa                 - SP Podczerwone                   - czas: 3,24

chłopcy - rocznik 2001

1. Łukasz Dusza                      - SP Pieniążkowice         - czas: 3,21

2. Paweł Kokoszka                  - SPSK Czerwienne 2     - czas: 3,23

3. Sebastian Domałaczny          - SP Ratułów                 - czas: 3,25

 

Indywidualne Biegi Przełajowe – gimnazja

         dziewczęta - rocznik 2000

1. Katarzyna Szwajnos             - Ciche 2                        - czas: 3,26

2. Anita Wicher                        - Załuczne                      - czas: 3,38

3. Sylwia Michalczak                - Ciche 1                        - czas: 3,42

dziewczęta - rocznik 1999

1. Magda Piczura                    - Ciche 1                        - czas: 3,09

2. Ewa Basiorka                       - Ciche 2                       - czas: 3,12

3. Małgorzata Szwajnos            - Ciche 2                        - czas: 3,14

dziewczęta - rocznik 1998

1. Julia Szymusiak                    - Załuczne                      - czas: 3,25

2. Emilia Jarosz                        - Ciche 2                        - czas: 3,31

3. Weronika Fudala                  - Ciche 1                        - czas: 3,36

chłopcy - rocznik 2000

1. Szymon Styrczula                - Ciche 1                        - czas: 5,07

2. Andrzej Maśnica                  - Załuczne                      - czas: 5,10

3. Tomasz Długopolski            - SPSK Stare Bystre 1    - czas: 5,19

chłopcy - rocznik 1999

1. Andrzej Łowisz                   - Ciche 2                        - czas: 4,44

2. Józef Wesołowski                - Piekielnik                     - czas: 4,46

3. Patryk Marszałek                  - Piekielnik                     - czas: 5,00

chłopcy - rocznik 1998

1. Szymon Urban                     - Piekielnik                      - czas: 4,59

2. Krzysztof Morawa               - Ciche 2                        - czas: 5,01

3. Kamil Jarząbek                    - Ciche 2                        - czas: 5,04

 

Klasyfikacja generalna:

- szkoły podstawowe: Ciche 2, Ciche 1, Czarny Dunajec, Chochołów, Podczerwone, SPSK Czerwienne 2, Piekielnik, Pieniążkowice, Odrowąż, Czerwienne 1, Ratułów, Podszkle, SPSK Stare Bystre 1 i SPSK Stare Bystre 2.

- gimnazja: Ciche 2, Ciche 1, Załuczne, Piekielnik, Ratułów, SPSK Czerwienne 2, SPSK Stare Bystre 1, Czarny Dunajec.