ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Podsumowanie roku szkolnego

2013-07-30 do 2013-08-14 // Oglądano: 5354 // Wstecz
Podsumowanie roku szkolnego
Spotkanie
najlepszych raz jeszcze
Mamy już prawie środek wakacji, a w naszych archiwach pozostają informacje, które od dawna powinny zostać opublikowane. Przenieśmy się więc w czasie do środy, 26 czerwca, kiedy to w sali sportowej w Cichem odbyło się gminne podsumowanie roku szkolnego 2012/2013.

Podobnie jak w latach ubiegłych na spotkanie zaproszono najlepszych uczniów z poszczególnych szkół. Właśnie dla nich przygotowano nagrody rzeczowe, książki i dyplomy. Chodziło nie tylko o wyniki w nauce, ale także o wszelkie znaczące sukcesy, na przykład artystyczne czy sportowe, zdobywane indywidualnie i grupowo. Gratulujemy nagrodzonym przedstawiając poniżej nazwiska pozostałych uczniów, wyróżnionych podczas tamtego spotkania. Przypominamy jednocześnie, że listy uczniów nagrodzonych za osiągnięcie najwyższego wyniku ze sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego oraz przyrostu wiedzy podaliśmy już do wiadomości na stronie gminnej.

- uczniowie otrzymujący nagrody i wyróżnienia:

1. Gimnazjum w Czarnym Dunajcu:

·        za najwyższą średnią ocen – Anna Podmańska, Izabela Solarczyk, Dawid Skóbel, Wiktoria Wiatrowska, Marcin Kowalczyk, Dorota Kula i Anna Chlebek

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Wiktoria Wiatrowska i Maciej Klimowski

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Monika Mleczek, Joanna Szwab, Paulina Polaczek, Wojciech Skorusa, Jakub Chowaniec, Jakub Zborowski i Kacper Guńka

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Grygiel

2. Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem:

·        za najwyższą średnią ocen – Marzena Mulica, Angelika Strama i Paweł Harbut

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Jolanta Bednarz i Klaudia Bukowska

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Paweł Harbut

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa teatralna „Starobystrzańskie Szarotki” – I miejsce w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych Szkół SPSK

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Paulina Długopolska, Szymon Rafacz, Piotr Guńka i Marcin Szwajnos

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Klaudia Bukowska

3. Gimnazjum w Piekielniku:

·        za najwyższą średnią ocen – Paulina Pajda, Natalia Kluska, Joanna Kąś i Dominika Szczerba

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Józef Wesołowski

4. Gimnazjum nr 1w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Jakub Niżnik

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Magdalena Piczura, Kornelia Marszałek i Bogusława Szwajnos

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Magdalena Piczura, Natalia Michalczak, Kornelia Marszałek, Małgorzata Miętus i Maciej Niżnik

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Stanisław Hyrczyk

5. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Klaudia Kmin, Gabriela Gacek, Kamil Kluś, Emilia  Jarosz i Katarzyna Tylka

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Katarzyna Tylka, Magdalena Ziemianin, Danuta Stękała, Łukasz Maryniarczyk, Robert Kaczmarczyk, Szymon Kula i Joanna Kurkowska

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – redakcja gazetki „Gimnazjalnik” – V miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych „Forum Pismaków 2013, Grupa Teatralna „Koneser” – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu „Szukałem Was” i I miejsce w XIV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie, grupa wolontariuszy – II miejsce w VI edycji projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Małgorzata Szwajnos, Ewa Basiorka, Marcin Szwajnos i Andrzej Łowisz

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Katarzyna Tylka

6. Gimnazjum w Załucznem:

·        za najwyższą średnią ocen – Julia Szymusiak, Aleksandra Wojtarowicz i Jadwiga Pieróg

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Julia Szymusiak,  Jadwiga Pieróg, Anna Gal, Barbara Pawlikowska i Ewelina Komperda

·        za szczególne osiągnięcia grupowe - Zespół Teatralny „Bez Nazwy”- I miejsce w XIV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie i III miejsce w XX Wojewódzkim Przeglądzie „Bliżej Świata” przedstawień w języku angielskim

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Mariusz Ciślak

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Anna Polak i Aleksandra Wojtarowicz

7. Katolickie Gimnazjum Integracyjne SPSK w Czerwiennem:

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Magdalena Jamrych

8. Gimnazjum w Ratułowie:

·        za najwyższą średnią ocen – Agnieszka Pabin

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Agnieszka Pabin, Barbara Kois i Renata Bednarz

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – Zespół Teatralny „Gracja” – laureaci konkursu wojewódzkiego

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Angelika Barnowska

9. Szkoła Podstawowa w Ratułowie:

·        za najwyższą średnią ocen – Aleksandra Kwapniewska, Patrycja Wójciak i Paulina Pabin

·        Paulina Pabin, Stanisław Baran, Wiktoria Banaś i Rafał Banaś

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – Zespół Teatralny „Gracja” – laureaci konkursu wojewódzkiego

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Jakub Kois

10. Szkoła Podstawowa w Podczerwonem:

·        za najwyższą średnią ocen – Justyna Podczerwińska, Sebastian Skorupa i Karolina Kula

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Justyna Podczerwińska, Dawid Haberny, Krystian Łacek, Marcin Jędrzejowski, Krystian Żuchowski i Paweł Masny

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Justyna Podczerwińska

11. Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach:

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Gawron

12. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu:

·        za najwyższą średnią ocen – Zuzanna Gogolak, Izabela Michalik, Joanna Skupień, Agnieszka Kojs, Julia Wiatrowska, Szymon Miętus i Anna Ochmańska

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Krzysztof Kwak, Ernest Kolbrecki, Klaudia Wnęk i Katarzyna Kukułka

·        za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych – Joanna Skupień, Łukasz Rosiński i Szymon Miętus

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Patrycja Stanek i Anna Ochmańska

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Szymon Miętus

13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Tomasz Ratułowski

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Szymon Wyrostek

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – Redakcja Gazetki „Bez Tytułu” – I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych  i III  miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych „Forum Pismaków 2013

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Weronika Bieniasz, Sylwia Michalczak, Natalia Bednarz, Natalia Miętus, Justyna Kmin, Maksymilian Kmin i Adam Nowak

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Tomasz Ratułowski

14. Szkoła Podstawowa nr 2 w Cichem:

·        za najwyższą średnią ocen – Karolina Zawodniak

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Rafał Mrugała

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Karolina Stękała, Karolina Tylka, Katarzyna Szwajnos i Mateusz Szwajnos

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Karolina Tylka

15. Szkoła Podstawowa w Czerwiennem nr 1:

·        za najwyższą średnią ocen – Monika Łacek

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Emilia Mrugała i Weronika Pałka

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa uczniów – I miejsce w konkursie plastycznym „Święci polscy dumą narodu”

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Elżbieta Zatłoka

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Fabian Ziemianin

16. Szkoła Podstawowa w Chochołowie:

·        za najwyższą średnią ocen – Jan Stanek i Dominik Michniak

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Magdalena Tylka, Elżbieta Krupa, Kamil Bafia, Jan Guńka, Kamil Barnowski, Maciej Zborowski, Szymon Styrczula, Łukasz Dziadom i Jan Stanek

17. Szkoła Podstawowa w Odrowążu:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Kinga Gąsior i Anna Szymusiak

18. Szkoła Podstawowa w Podszklu:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Lidia Kościelniak, Gabriela Dobrik, Łukasz Wąś i Klaudia Opyd

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – Zespół Regionalny „Serocki” – II miejsce w III Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych i Zespół Teatralny „Krokusy” wyróżnienie w XXI Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych w Krakowie

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Klaudia Kapuściak

19. Szkoła Podstawowa w Piekielniku:

·        za najwyższą średnią ocen –Maria Kąś, Karolina Kotlarz, Oliwia Barnaś i Patrycja Świętek

20. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 1:

·        za najwyższą średnią ocen – Kinga Maryniarczyk

·        za szczególne osiągnięcia sportowe – Kamil Długopolski, Adrian Stopka, Marcin Fatla i Tomasz Długopolski

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Wioletta Guńka

21. Szkoła Podstawowa SPSK w Starem Bystrem nr 2:

·        za najwyższą średnią ocen – Justyna Sroka

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Karolina Molek i Karolina Jakubiec

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Katarzyna Miętus

22. Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem:

·        za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne – Anna Mrugała, Ewelina Bafia i Patryk Mulica

·        za szczególne osiągnięcia grupowe – grupa teatralna – I miejsce w Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Szukałem Was A Wy Przyszliście Do Mnie”

·        za nienaganną postawę, kulturę osobistą i zaangażowanie w życie szkoły – Kamila Podlipni

Say