ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Bezpłatna rehabilitacja lecznicza dla rolnikówBezpłatna rehabilitacja lecznicza dla rolników
2019-02-18 // czytaj cały
Placówka Terenowa KRUS w Nowym Targu uprzejmie informuje Rolników o możliwości odbycia bezpłatnej rehabilitacji leczniczej realizowanej przez Kasę w ramach 21-dniowych turnusów rehabilitacyjnych w Centrach Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu Zdroju, Horyńcu Zdroju, Szklarskiej Porębie, Świnoujściu i Kołobrzegu.
230 zawodników na starcie230 zawodników na starcie
2019-02-18 // czytaj cały
17 lutego wokół Term Chochołowskich odbyły się zawody w biegach narciarskich z okazji 173. rocznicy powstania chochołowskiego.
Wyjazdowy tydzień przedszkolakówWyjazdowy tydzień przedszkolaków
2019-02-18 // czytaj cały
Miniony tydzień dla dzieciaków z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu obfitował w wiele bardzo ciekawych wyjazdów i wyjść w teren.
Zbiórka odpadów niebezpiecznychZbiórka odpadów niebezpiecznych
2019-02-15 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje mieszkańców Gminy Czarny Dunajec, że w dniu 16 lutego 2019 roku (tj. trzecia sobota miesiąca) w miejscowości Czarny Dunajec na parkingu za Remizą OSP w godzinach od 8:00 – 14:00 odbędzie się: zbiórka odpadów niebezpiecznych i chemikaliów
Smogowi mówimy NIESmogowi mówimy NIE
2019-02-14 // czytaj cały
23 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem odbyło się spotkanie o tematyce antysmogowej pt. „ Jak walczyć z zanieczyszczeniem powietrza.
Zapraszamy na turniej AP WISŁA CHOCHOŁOWSKIE TERMY CUP rocznika 2008Zapraszamy na turniej AP WISŁA CHOCHOŁOWSKIE TERMY CUP rocznika 2008
2019-02-13 // czytaj cały
Największy halowy turniej piłki nożnej jakiego na Podhalu jeszcze nie było. 16 lutego 2019 roku na hali sportowej w Cichem zmierzą się zawodnicy rocznika 2008 takich renomowanych klubów jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec.

Organizatorem kolejnej edycji turnieju AP Wisła Cup jest Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec, głównym sponsorem turnieju zostały Chochołowskie Termy.

Osoby niewidome i niepełnosprawne nie gryzą
2019-02-13 // czytaj cały
Jestem osobą wierzącą, to bardzo pomaga w życiu, zwłaszcza w trudnych sytuacjach. Pan Bóg pomógł mi przyjąć i zaakceptować cierpienie, gdy pięć lat temu straciłam wzrok - mówiła p. Barbara Sowińska na spotkaniu 12 lutego 2019 r. z dziećmi i nauczycielami w Szkole Podstawowej im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie.
Projekt socjalny Bezpieczny – Szczęśliwy SeniorProjekt socjalny Bezpieczny – Szczęśliwy Senior
2019-02-12 // czytaj cały
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu , informuje Seniorów zgłoszonych do projektu socjalnego
że w dniu 26 luty ( wtorek ) br o godz. 10.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, ul. Józefa Piłsudskiego 2 A ( budynek Remizy OSP ) odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Straży Pożarnej i Policji, oraz występ artystyczny młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego SPSK w Czarnym Dunajcu.
Karnawałowe maskaradyKarnawałowe maskarady
2019-02-12 // czytaj cały
W czwartek w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa.