ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Moc gry w hokejaMoc gry w hokeja
2019-12-02 // czytaj cały
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu wzięły udział w zajęciach pokazowych gry w hokeja. Przedstawiciele z Klubu "Sparta" opowiadali o pozytywnych stronach tego sportu.
Gazyfikacja gminy - czas na skladanie wnioskówGazyfikacja gminy - czas na skladanie wniosków
2019-12-02 // czytaj cały
Były ankiety, przyszła pora na składnie wniosków. Trwają prace związane z gazyfikacją Gminy Czarny Dunajec.
ZAKAZ PALENIA ŚMIECIZAKAZ PALENIA ŚMIECI
2019-12-02 // czytaj cały
W związku z trwaniem sezonu grzewczego, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przypomina o ustawowym zakazie palenia odpadów w piecach domowych czy na terenie nieruchomości. Zgodnie z art. 191 ustawy o odpadach „Kto (…) termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalanią odpadów podlega karze aresztu albo grzywny”.
Rozpoczyna się sezon grzewczy - pamiętajmy o tym co spalamy w piecuRozpoczyna się sezon grzewczy - pamiętajmy o tym co spalamy w piecu
2019-11-28 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przypomina o zakazie palenia odpadów w piecach domowych czy na terenie nieruchomości.
Zagraj w hokejaZagraj w hokeja
2019-11-22 // czytaj cały
Powołany do życia przez byłego hokeistę Podhala Nowy Targ, mistrza Polski z 2010 i 2007 roku Mateusza Iskrzyckiego, nowy klub hokejowy Sparta Nowy Targ oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Zajęcia będą prowadzone m.in. na Lodowisku w Czarnym Dunajcu.
Pokaz mi, a zobacze. Powiedz mi, a zapamietam. Pozwól mi dotknac, a zrozumiemPokaz mi, a zobacze. Powiedz mi, a zapamietam. Pozwól mi dotknac, a zrozumiem
2019-11-22 // czytaj cały
W dniu 15 listopada wychowawcy i psycholog ze świetlic działających ( w każdą środę i czwartek w godz. 13.00-19.00) przy Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu odbyli właśnie cenne szkolenie pod okiem eksperta Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ds. rodziny i młodzieży.
Gang Słodziaków w PodszkluGang Słodziaków w Podszklu
2019-11-22 // czytaj cały
W dniu 19 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu zakończyły się prace w ramach akcji „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, które trwały cały miesiąc.