ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

#SegregujeMy#SegregujeMy
2019-04-11 // czytaj cały
Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy".
Zapytanie ofertowe - OSP Koniówka
2019-04-08 // czytaj cały
W związku z realizacją Umowy o przyznaniu pomocy Nr 01127 -6935-UM0610801/18 zawartej w dniu 28.03.2019 r. w Krakowie pomiędzy Województwem Małopolskim a Ochotniczą Strażą Pożarną w Koniówce na realizację zadania pn. “Budowa boiska treningowego 15x30 m wraz z modernizacją placu zabaw w miejscowości Koniówka” , Gmina Czarny Dunajec na prośbę OSP Koniówka udostępnia na stronie www Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu zapytanie ofertowe w zakresie realizacji ww. zadania na rzecz OSP Koniówka.
Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli
2019-04-05 // czytaj cały
Strajk nie jest powodem do odwołania zajęć w przedszkolu lub w szkole oraz nie może stanowić przyczyny zamknięcia tych placówek.
Przybij łapę!Przybij łapę!
2019-04-05 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu rozpoczyna akcję „Przybij Łapę” dzięki której chcemy zachęcić jak największą ilość osób do adopcji bezdomnych psów.
BOBRY - jak sobie radzićBOBRY - jak sobie radzić
2019-04-05 // czytaj cały
Od kilku lat w naszej gminie występuje poważny problem z bobrami. Z uwagi na sprzyjające warunki, bobry licznie zadomowiły się w prawie każdym regionie naszej gminy w związku z czym wyrządziły bardzo dużo szkód.
Szkolna prasa donosi
2019-04-05 // czytaj cały
Jest już najnowszy numer gazetki "Bez tytułu" wydawanej przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem. Szkolne czasopismo reklamuje sam Bogdan Zalewski, dziennikarz radia RMF FM. Posłuchajcie i zobaczcie.
Z wizytą na Orawie
2019-04-05 // czytaj cały
W minionym tygodniu dzieci z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu odwiedziły Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce, gdzie oglądały przedstawienie teatralne pt. "Pocahontas".
Światowy Dzień Świadomości AutyzmuŚwiatowy Dzień Świadomości Autyzmu
2019-04-04 // czytaj cały
2 kwietnia obchodzony jest jako Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W geście solidarności z osobami cierpiącymi na autyzm Szkoła Podstawowa w Podczerwonem po raz pierwszy wzięła udział w akcji.