ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Charytatywny mecz hokeja Gramy dla MikeaCharytatywny mecz hokeja Gramy dla Mikea
2018-12-18 // czytaj cały
29 grudzień / sobota / godzina 18:30 Lodowisko w Czarnym Dunajcu. Drwale oraz Winter Classic zapraszają na charytatywny mecz hokeja! Zbieramy pieniądze dla Mikea Malinowskiego!
Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Sokoliki Stary Sącz z Pucharem Wójta Gminy Czarny Dunajec w turnieju Wisła CUPSokoliki Stary Sącz z Pucharem Wójta Gminy Czarny Dunajec w turnieju Wisła CUP
2018-12-17 // czytaj cały
Sokoliki Stary Sącz pokonały Wisłę Kraków 3-1 w finale turnieju A.P. Wisła CUP rocznika 2009 pod patronatem Wójta Gminy Czarny Dunajec Marcina Ratułowskiego. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Hutnika Kraków, którzy w konkursie rzutów karnych pokonali rówieśników z A.P. Limanovii Limanowa.

Znane piłkarskie marki na turnieju o Puchar Wójta Gminy Czarny DunajecZnane piłkarskie marki na turnieju o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
2018-12-12 // czytaj cały
Wielkie sportowe wydarzenie, turniej A.P. Wisła CUP rocznika 2009, który odbędzie się 15.12.2018 w hali sportowej w Cichem zapowiada się jako sportowy hit grudnia w naszym regionie.
NOWOŚĆ! POJEMNIKI NA PRZETERMINOWANE LEKARSTWA  w Gminie Czarny DunajecNOWOŚĆ! POJEMNIKI NA PRZETERMINOWANE LEKARSTWA w Gminie Czarny Dunajec
2018-12-06 // czytaj cały
Od stycznia 2018 roku mieszkańcy Gminy Czarny Dunajec mogą oddawać zużyte/przeterminowane lekarstwa do specjalnych pojemników umieszczonych w przychodniach z terenu Gminy.
Nowy folder o transgranicznej współpracy i działalności EUWT TATRYNowy folder o transgranicznej współpracy i działalności EUWT TATRY
2018-11-30 // czytaj cały
W ramach realizacji zadania publicznego pt. "EUWT TATRY jako narzędzie rozwoju i wzmocnienia regionalnej współpracy międzynarodowej” i przygotowań do konferencji, która odbędzie się w dniach 29-30.11.2018 r. Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY wydało nowy folder informacyjny na temat współpracy transgranicznej.
Artykuł promocyjny To już 5 lat od utworzenia EUWT TATRYArtykuł promocyjny To już 5 lat od utworzenia EUWT TATRY
2018-11-30 // czytaj cały
W najnowszym 144 numerze dwutygodnika „Góral.info.pl” z dnia 22.11.2018 r. ukazał się artykuł na temat realizowanego przez EUWT TATRY projektu pt. „EUWT TATRY jako narzędzie rozwoju i wzmocnienia regionalnej współpracy międzynarodowej” i zaplanowanych w nim działań.