ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Mali dziennikarze piszą
2020-04-09 // czytaj cały
Choć nauka w szkołach jest zawieszona, to jednak uczniowie intensywnie pracują. Wydali nawet świąteczny numer gazetki "Bez tytułu". Zapraszamy do lektury.
Spotkania AA - telefonicznie
2020-04-09 // czytaj cały
Wspólnota Anonimowych Alkoholików pragnie poinformować wszystkie osoby poszukujące pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu, że istnieje możliwość kontaktów i spotkań z członkami AA za pośrednictwem telefonu oraz Internetu.
Skrócone godziny pracu urzędu
2020-04-08 // czytaj cały

INFORMUJĘ, ŻE CZAS PRACY URZĘDU GMINY CZARNY DUNAJEC W DNIACH 8, 9 i 10 KWIETNIA ZOSTAŁ OGRANICZONY DO GODZIN 7:30 – 12:00 (ograniczenie nie dotyczy przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, które będą przyjmowane do godziny 15:30 w dniu 10 kwietnia).


Wójt Gminy Czarny Dunajec

PROCEDURA DOSTARCZANIA PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z APTEK OGÓLNODOSTĘPNYCH DLA OSÓB BĘDĄCYCH W KWARANTANNIE DOMOWEJ NA TERENIE MAŁOPOLSKI
2020-04-08 // czytaj cały
Zadanie: Dostarczanie produktów leczniczych z aptek ogólnodostępnych osobom będących
w kwarantannie domowej, kontynuujących leczenie w ramach innych jednostek chorobowych
Wykonawca zadania: pracownicy ośrodków pomocy społecznej, służby mundurowe,
wolontariusze
Informacja GOPS - wypłata świadczeń za miesiąc kwiecień
2020-04-08 // czytaj cały
UWAGA !!!
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w CZARNYM DUNAJCU INFORMUJE, IŻ W DNIU 09.04.2020 (tj. czwartek) NASTĄPI WYPŁATA WSZYSTKCH ŚWIADCZEŃ ZA MIESIĄC KWIECIEŃ W FORMIE PRZELEWU ORAZ WYPŁAT W KASIE:
AWARIA NA UJĘCIU WODYAWARIA NA UJĘCIU WODY
2020-04-07 // czytaj cały
Zwracamy się z prośbą do osób korzystających z wodociągu gminnego w Czarnym Dunajcu o rozsądne korzystanie z wody, w związku z możliwością wystąpienia jej niedoborów w sieci.
Informacja dla rolników którzy mają pola po dwóch stronach granicy
2020-04-06 // czytaj cały
Wszystkie informacje można uzyskać pod wskazanymi linkami:

https://www.karpacki.strazgraniczna.pl/ko/aktualnosci/37246,Pola-po-dwoch-stronach-granicy-rolnicy-zwolnieni-z-kwarantanny.html

https://www.karpacki.strazgraniczna.pl/ko/aktualnosci/37258,KOMUNIKAT.html
Apel Wójta Gminy Czarny Dunajec w sprawie epidemii koronawirusaApel Wójta Gminy Czarny Dunajec w sprawie epidemii koronawirusa
2020-04-06 // czytaj cały
Drodzy mieszkańcy !
Jak dotąd w naszej Gminie nie stwierdzono osób chorych z powodu zarażenia koronawirusem. Wyrażam nadzieję, że ten stan się utrzyma, niemniej jednak podległe mi jednostki podejmują działania, które w razie pojawienia się choroby, pozwolą na skuteczne zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa i pomoc potrzebującym.
Wsparcie szkół w procesie nauczania zdalnego w Gminie Czarny DunajecWsparcie szkół w procesie nauczania zdalnego w Gminie Czarny Dunajec
2020-04-02 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec w związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa podjął decyzję o maksymalnym wsparciu szkół poprzez zakup sprzętu komputerowego: laptopy oraz tablety, które będą przeznaczone do nauki zdalnej dla uczniów szkół, jak również wspomogą w tym procesie nauczycieli zatrudnionych w szkołach.
Ogłoszenie o naborze wniosków do projektu Zdalna Szkoła
2020-04-02 // czytaj cały
Centrum Projektów Polska Cyfrowa zaprasza Jednostki Samorządu Terytorialnego (gminy oraz powiaty) do aplikowania o granty w ramach projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.