ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Zaproszenie na wystawęZaproszenie na wystawę
2019-02-25 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego w Czarnym Dunajcu zapraszają na wystawę pt. „Józef Piłsudski a Związek Nauczycielstwa Polskiego”.
Protokół Konkursu Góralskiego Wiersza Patriotycznego w ChochołowieProtokół Konkursu Góralskiego Wiersza Patriotycznego w Chochołowie
2019-02-25 // czytaj cały
W dniu 20 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Chochołowie odbył się Konkurs Recytatorskiego Góralskiego i Literackiego Wiersza Patriotycznego, wydarzenie towarzyszące obchodom 173. rocznicy Powstania Chochołowskiego.
Trasy biegowe w Gminie Czarny Dunajec nadal czynne.Trasy biegowe w Gminie Czarny Dunajec nadal czynne.
2019-02-21 // czytaj cały
Zima jeszcze nas nie opuściła. Zachęcamy więc do aktywnego wypoczynku w Gminie Czarny Dunajec w szczególności do uprawiania narciarstwa biegowego.
Ogłoszenie w sprawie dowodów osobistych
2019-02-20 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje, iż w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.
W związku z powyższym 1 marca 2019r. tj. w piątek wszelkie sprawy dotyczące dowodów osobistych (składanie wniosków i wydawanie dowodów osobistych) odbywać się będą do godz. 11:30. Za utrudnienia przepraszamy.
Puszcza Niepołomice wygrywa AP Wisła Chochołowskie Termy CupPuszcza Niepołomice wygrywa AP Wisła Chochołowskie Termy Cup
2019-02-20 // czytaj cały
16 lutego na hali sportowej w Cichem odbył się turniej rocznika 2008 AP Wisła Chochołowskie Termy Cup, w którym wystąpiły tak znane zespoły jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec oraz zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego AP Wierchy Rabka.

Pół roku za namiPół roku za nami
2019-02-20 // czytaj cały
3 września 2018 roku uczniowie i nauczyciele SP w Odrowążu rozpoczęli nowy rok szkolny. Pełni zapału i nowych sił przystąpiliśmy do pracy. Z szybkością błyskawicy minęło pierwsze półrocze bieżącego roku szkolnego, ale bardzo wiele udało nam się zrealizować, z czego jesteśmy dumni. Oto skrót wydarzeń z życia szkolnego.
Czarny Dunajec – przykładem rozwoju turystyki na pograniczu Polski i Słowacji.
2019-02-19 // czytaj cały
Program INTERREG Polska-Słowacja obchodzi czwartą rocznicę zatwierdzenia przez Komisję Europejską.
Jako “Sukcesy programu – rozwój turystyki pogranicza “ wskazano m.in. Gminę Czarny Dunajec, która zrealizowała wraz z partnerem Orawskim Muzeum Pavla Orszagha Hviezdoslava w Dolnym Kubinie projekt pn. “Torfowiska wysokie – europejski unikat polsko – słowackiego pogranicza”.
Więcej ćwiczeń korekcyjnych dla uczniówWięcej ćwiczeń korekcyjnych dla uczniów
2019-02-19 // czytaj cały
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło listę gmin, które otrzymały dofinansowanie na organizację zajęć sportowych dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjnej w 2019 r. Gmina Czarny Dunajec pozyskała kwotę 11 475,00 zł na realizację zajęć.
XVII Ogólnopolski Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo RolneXVII Ogólnopolski Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
2019-02-18 // czytaj cały
KRUS PT Nowym Targu zaprasza rolników do wzięcia udziału w XVII Ogólnopolskim Konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Udział w konkursie mogą brać osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS.