ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Dzień Ziemi czyli sprzątanie świata w CzerwiennemDzień Ziemi czyli sprzątanie świata w Czerwiennem
2019-04-30 // czytaj cały
Niemal 50 lat temu z inicjatywy ONZ powstało międzynarodowe święto, mające na celu zwrócenie uwagi na bieżące problemy dotyczące zanieczyszczenia środowiska.
Pieniążkowice najlepsze w półfinale wojewódzkimPieniążkowice najlepsze w półfinale wojewódzkim
2019-04-29 // czytaj cały
Półfinał wojewódzki to dla chłopaków ze Szkoły Podstawowej z Pieniążkowic jeszcze nie koniec przygody w mini piłce siatkowej (ID).
Wisła trenuje w... PiekielnikuWisła trenuje w... Piekielniku
2019-04-29 // czytaj cały
W piątek 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Piekielniku pojawili się trenerzy z Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Przeprowadzili zajęcia z dziećmi z oddziałów przedszkolnych. Zachęcali do codziennego ruchu i zapraszali na zajęcia do Czarnego Dunajca. Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć.
Kamil Wątor uczestnikiem wojewódzkiego etapu OTWPKamil Wątor uczestnikiem wojewódzkiego etapu OTWP
2019-04-29 // czytaj cały
Kamil Wątor, uczeń V klasy Szkoły Podstawowej w Podczerwonem wziął udział w wojewódzkim etapie 42. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.: “Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs odbył się w Wieliczce.
Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty!  Zostały już tylko dwa tygodnie!Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty! Zostały już tylko dwa tygodnie!
2019-04-29 // czytaj cały
Przypominamy, że od ubiegłego roku zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składane są OBOWIĄZKOWO w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.
Sprzątanie cmentarza żydowskiego
2019-04-25 // czytaj cały
W czwartek 2 maja od godziny 10:00 z inicjatywy Pana Michała Szaflarskiego i za zgodą Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Krakowie odbędzie się akcja sprzątania cmentarza żydowskiego zlokalizowanego w Czarnym Dunajcu przy ul. Ojca Świętego Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących zaangażować się w akcję.