ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Strefa dla mamy i maluszka w toaletach publicznych w Czarnym DunajcuStrefa dla mamy i maluszka w toaletach publicznych w Czarnym Dunajcu
2019-03-07 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje, iż w toaletach publicznych w Czarnym Dunajcu utworzona została strefa przyjazna matkom karmiącym piersią.
Wiosenne porządki – przypominamy i radzimy
2019-03-07 // czytaj cały
Dbanie o czystość i porządek w naszej gminie to jedno z zadań i obowiązków każdego jej mieszkańca. Pomimo, że do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze trochę czasu, to sprzyjająca aura zachęca mieszkańców do wykonania prac porządkowych wokół swoich miejsc zamieszkania.
PROTOKÓŁ  Memoriał im. Zdzisława Duraja  Zawody w biegach narciarskichPROTOKÓŁ Memoriał im. Zdzisława Duraja Zawody w biegach narciarskich
2019-03-07 // czytaj cały
Dnia 5.03.2019 roku na trasach biegowych przy Termach Chochołowskich odbyły się otwarte zawody w narciarstwie biegowym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów.
Pączkujemy dla AfrykiPączkujemy dla Afryki
2019-03-05 // czytaj cały
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem pączkowała dla Afryki.
Zimą aktywnieZimą aktywnie
2019-03-05 // czytaj cały
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Podczerwonem aktywnie korzystają z uroków zimy. Już w ferie zimowe grupa uczniów wzięła udział w projekcie finansowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Gminę Czarny Dunajec „Jeżdżę z głową”.
Turnieje absolwentówTurnieje absolwentów
2019-03-05 // czytaj cały
Pod taką nazwą kryją się organizowane co roku w lutym zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rozgrywane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Załucznem.
Tłusty czwartek u przedszkolakówTłusty czwartek u przedszkolaków
2019-03-04 // czytaj cały
Dzieci z grupy „Biedronki” wraz ze swoimi rodzicami świętowały tłusty czwartek.
Ankieta - Żłobek w gminie Czarny DunajecAnkieta - Żłobek w gminie Czarny Dunajec
2019-03-04 // czytaj cały
Drodzy mieszkańcy,

18 lutego udostępniłem na stronie urzędu, facebooku oraz w formie papierowej w szkołach ankietę z pytaniami dotyczącymi zapotrzebowania na żłobek w naszej gminie. Pragnę bardzo podziękować Państwu za tak liczny odzew. Poniżej prezentuję wynik.