ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Projekt socjalny Bezpieczny – Szczęśliwy SeniorProjekt socjalny Bezpieczny – Szczęśliwy Senior
2019-01-10 // czytaj cały
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu zaprasza Seniorów z naszej Gminy do wzięcia udziału w projekcie socjalnym pt ,,Bezpieczny – Szczęśliwy Senior‘’.
GOPS w Czarnym Dunajcu  wspomaga  osoby bezdomne, samotne, w przetrwaniu sezonu zimowegoGOPS w Czarnym Dunajcu wspomaga osoby bezdomne, samotne, w przetrwaniu sezonu zimowego
2019-01-10 // czytaj cały
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu oferuje wsparcie osobom bezdomnym i pomaga im w wyjściu z bezdomności. Współpracuje z organizacją pozarządową , której zleca i finansuje zapewnienie noclegu, schronienia oraz wyżywienia. Każda osoba bezdomna, jeśli wyrazi na to zgodę, może zostać skierowana do schroniska lub noclegowni.
INFORMACJA O ZASADACH UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W ROKU 2019INFORMACJA O ZASADACH UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W ROKU 2019
2019-01-10 // czytaj cały
Darmowa pomoc prawna przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży stosowne oświadczenie w tym zakresie.
INFORMACJA O ZASADACH ŚWIADCZENIA NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO  W ROKU 2019INFORMACJA O ZASADACH ŚWIADCZENIA NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO W ROKU 2019
2019-01-10 // czytaj cały
Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży stosowne oświadczenie w tym zakresie.
Odśnieżanie dachówOdśnieżanie dachów
2019-01-09 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec z uwagi na dotychczasowe opady śniegu przypomina właścicielom i zarządcom budynków zlokalizowanych na terenie naszej gminy o obowiązku bieżącej kontroli i w razie konieczności także odśnieżania dachów, usuwania nawisów śnieżnych i lodowych sopli.