ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Jezdnia nie jest do zabawyJezdnia nie jest do zabawy
2012-11-13 // czytaj cały
29 października 2012 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Odblaskowa Szkoła.
Gminne Święto EdukacjiGminne Święto Edukacji
2012-11-13 // czytaj cały
We wtorek, 23 października, w sali sportowej Gimnazjum nr 2 w Cichem odbyły się oficjalne gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Jubileuszowa PrzeziyrackaJubileuszowa Przeziyracka
2012-11-06 // czytaj cały
Tuż przed północą w niedzielę, 7 października, zakończyła się jubileuszowa, 25. Przeziyracka Młodych Toniecników i Śpiywoków Góralskich.
Parking gotowyParking gotowy
2012-11-06 // czytaj cały
Zgodnie z przedstawianą już wielokrotnie na naszych łamach wizualizacją wyremontowanego budynku Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu i jego otoczenia zmianie uległo bezpośrednie sąsiedztwo tej budowli.
Nowa siedziba gimnazjumNowa siedziba gimnazjum
2012-11-06 // czytaj cały
W poniedziałek, 15 października, odbyła się w Czarnym Dunajcu kolejna ważna oświatowa uroczystość – otwarcie i poświęcenie nowego budynku gimnazjum. Z uwagi na rangę wydarzenia w spotkaniu wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele Małopolskiego Kuratorium Oświaty, władze różnych szczebli, samorządowcy i dyrektorzy szkół. Nie mogło zabraknąć najbardziej zainteresowanych czyli uczniów Gimnazjum w Czarnym Dunajcu i ich rodziców. Po dwóch latach budowy miejscowa społeczność otrzymała kolejny budynek tworzący potężny kompleks oświatowy na miarę XXI wieku.
Informacja o nowej siedzibie PolicjiInformacja o nowej siedzibie Policji
2012-10-31 // czytaj cały
Informujemy, że od dnia 2 listopada 2012 r. Komisariat Policji w Czarnym Dunajcu rozpoczyna pracę w przebudowanym i wyremontowanym budynku pod adresem
ul. Kamieniec Dolny 54. Przypominamy, że przez ostatnie miesiące w związku z prowadzonymi robotami siedziba Komisariatu mieściła się w budynku byłej Szkoły
we Wróblówce.
Przerwa w dostawie wody - Czarny Dunajec
2012-10-30 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje, że w dniu 31 października 2012 r. (środa) wystąpią przerwy w dostawach wody w m. Czarny Dunajec na ul. Mościckiego, Jana Pawła II oraz Rynek w godz. 8:00 – 14:00 w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Zmiana terminu wywozu odpadów - Pieniążkowice, Odrowąż i Załuczne
2012-10-30 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsiPieniążkowice, Odrowąż i Załuczne, że odbiór i wywóz odpadów komunalnych nie odbędzie się 1 listopada 2012 r. (pierwszy czwartek miesiąca) ze względu na przypadający w tym dniu dzień świąteczny.
Wywóz odpadów komunalnych zostanie przeprowadzony w dniu 7 listopada 2012 r. (druga środa miesiąca).