ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Wręczenie odznaczeń i medali przez Wicewojewodę Małopolski
2012-12-28 // czytaj cały
W dniu 28.12.2012 r. w Urzędzie Gminy w Czarnym Dunajcu odbyło się wręczenie odznaczeń i medali. Wręczenia dokonał Wicewojewoda Małopolski Pan Andrzej Harężlak w obecności Wójta Gminy Józefa Babicza i Przewodniczącej Rady Gminy Pani Beaty Palenik oraz pracowników Urzędu Gminy.
Doroczny apel policji - W trosce o potrzebujących
2012-12-21 // czytaj cały
Jak co roku Komisariat Policji w Czarnym Dunajcu zwraca się z apelem i prośbą do wszystkich mieszkańców gminy, by informowali o osobach samotnych, opuszczonych lub bezdomnych, którzy wymagają pomocy i opieki. Wraz z instytucjami samorządowymi policja pragnie pomóc potrzebującym, by ograniczyć często tragiczne skutki samotności i bezdomności. Wszelkie informacje prosimy przekazywać telefonicznie na numer komisariatu: 0-18 26 472 80.
Kalendarz imprez gminnych
2012-12-21 // czytaj cały
Podobnie jak w latach poprzednich ukazał się kalendarz ścienny gminy Czarny Dunajec. Mamy nadzieję, że wydawnictwo będzie cieszyło zainteresowaniem i znajdzie uznanie w oczach mieszkańców gminy, gdyż wzorem ubiegłego roku przybrało bogatszą formę – każdy miesiąc ma swoją stronę.
„Serdocki" z Podszkla w Rumunii„Serdocki" z Podszkla w Rumunii
2012-11-21 // czytaj cały
W dniach od 19 do 22 października zespół regionalny „Serdocki” z Podszkla uczestniczył w 220. rocznicy przybycia górników polskich do Kaczyki w Rumunii. Obchody rocznicowe stały się okazją do przypomnienia naszym rodakom kultury i zwyczajów polskich. Oprócz naszej grupy w rocznicy uczestniczył także zespół „Dolina Soły” z Oświęcimia.
Rada pracuje
2012-11-20 // czytaj cały
Ostatnia, XXIV Zwyczajna Sesja Rady Gminy miała miejsce w piątek, 9 listopada. Radni zebrali się jak zwykle w sali posiedzeń urzędu gminy i debatowali o najważniejszych sprawach lokalnej społeczności. Były informacje o pracy Wójta Gminy w okresie między sesjami oraz informacje Wójta Gminy z przeprowadzonej analizy danych zawartych w oświadczeniach majątkowych kadry kierowniczej.
Narodowe Święto NiepodległościNarodowe Święto Niepodległości
2012-11-20 // czytaj cały
11 listopada obchodzimy jedno z najważniejszych świąt państwowych - Narodowe Święto Niepodległości. To w tym dniu wspominamy naszych bohaterów, wracamy pamięcią i myślą do wydarzeń z historii, do trudnej i czasem bolesnej przeszłości.
Przerwa w dostawie wody - Czarny Dunajec - Kolejowa, Kamieniec Dolny
2012-11-19 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje, że w dniu 21 listopada 2012 r. (środa) wystąpią przerwy w dostawach wody w m. Czarny Dunajec na ul. Kamieniec Dolny i Kolejowa w godz. 9:00 – 14:00 w związku z pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Odśnieżanie dróg gminnychOdśnieżanie dróg gminnych
2012-11-13 // czytaj cały
Informujemy, że zakończyło się podpisywanie umów z wykonawcami na odśnieżanie dróg gminnych.