ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Przeniesienie komisariatu Policji - ogłoszenie
2011-10-12 // czytaj cały
OGŁOSZENIE

Komendant Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu oraz Wójt Gminy Czarny Dunajec zawiadamiają, że w związku z przebudową dotychczasowej siedziby Policji w Czarnym Dunajcu mieszczącej się przy ulicy Kamieniec Dolny, z dniem 17 października 2011 r. (poniedziałek) Komisariat zostanie przeniesiony do budynku byłej szkoły podstawowej we Wróblówce. Telefony kontaktowe Policji pozostają bez zmian.
Zakończenie prac i powrót do dotychczasowej siedziby przewidywane są na sierpień 2012 r.

Podpisano umowę na wykonanie przebudowy Komisariatu PolicjiPodpisano umowę na wykonanie przebudowy Komisariatu Policji
2011-09-22 // czytaj cały
W dniu 22.09.2011r. podpisana została umowa na realizację inwestycji pn.: ”Wykonanie rozbudowy i przebudowy budynku Komisariatu Policji wraz z garażami w miejscowości Czarny Dunajec”.
Forum Jednolitego Rynku
2011-09-22 // czytaj cały

Parlament Europejski
Komisja Europejska
Polska Prezydencja w Radzie UE
zapraszają na
Forum Rynku Wewnętrznego
Single Market Forum
(SIMFO)
3–4 października 2011 r.
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
ul. Krupnicza 33, Kraków

Orlik w Cichem w budowieOrlik w Cichem w budowie
2011-09-12 // czytaj cały
Jak informowaliśmy wcześniej, w miejscowości Ciche powstaje kolejny – trzeci już w naszej Gminie - kompleks boisk sportowych w ramach rządowego Programu Moje Boisko ORLIK 2012.

Obecnie wykonano już 90 % prac związanych z podbudową pod boiska sportowe, ponadto powstały mury oporowe, remont zjazdu. Częściowo zrealizowana także podbudowy pod drogi i place. Wykonawcą robót jest firma KOMPLEX-BUD Józef Wójcik
Oczyszczalnia już działa - Gimnazjum w Załucznem
2011-09-09 // czytaj cały
Od kilku tygodni przy Gimnazjum w Załucznem działa nowa oczyszczalnia ścieków. Jej przeznaczenie to odbiór nieczystości płynnych ze szkoły, mieszkań służbowych i hali sportowej. Kolektor wylotowy zabiera również wody z kanalizacji deszczowej i odprowadza je do pobliskiego potoku. Inwestycja rozwiązał problem kosztownego wywozu ścieków z poprzedniego zbiornika.
Podsumowanie HołdymasuPodsumowanie Hołdymasu
2011-09-09 // czytaj cały
W niedzielę, 21 sierpnia, odbyły się w Czarnym Dunajcu główne obchody XXI Gminnych Dożynek - Hołdymasu 2011. Głównym organizatorem imprezy był jak zwykle Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu a konkretnie Centrum Kultury i Promocji. W przygotowania włączyły się także lokalne instytucje i organizacje oraz sponsorzy. Z perspektywy kilkunastu dni można powiedzieć, że gminne dożynki udały się znakomicie. Dopisała pogoda, program był atrakcyjny, gospodarze ciepło przyjmowali gości chętnych do wspólnego świętowania. Ale pora na podsumowanie okolicznościowej zabawy. Poniżej zamieszczamy więc wyniki konkursów, które jak zwykle cieszyły się wielką popularnością wśród startujących i kibiców oraz podziękowania dla sponsorów.
Otwarte toalety publiczne
2011-09-01 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje, iż od dnia 1 września 2011 r. otwarte będą toalety publiczne w Czarnym Dunajcu (za budynkiem starej Szkoły Podstawowej). Do czasu uchwalenia przez Radę Gminy Czarny Dunajec stawek opłat za korzystanie z szalet, toalety będą bezpłatne. Toalety będą czynne codziennie w godz. od 8.00 do 17.00, a w niedziele i święta od 8.00 do 14.00.