ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Otwarte toalety publiczne
2011-09-01 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje, iż od dnia 1 września 2011 r. otwarte będą toalety publiczne w Czarnym Dunajcu (za budynkiem starej Szkoły Podstawowej). Do czasu uchwalenia przez Radę Gminy Czarny Dunajec stawek opłat za korzystanie z szalet, toalety będą bezpłatne. Toalety będą czynne codziennie w godz. od 8.00 do 17.00, a w niedziele i święta od 8.00 do 14.00.
Informacja dotycząca projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu"Informacja dotycząca projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu"
2011-08-30 // czytaj cały
Informujemy, że;
W związku z trwającą procedurą przetargową dla zadania Dostawa i montaż kolektorów słonecznych w budynkach odbiorców indywidualnych i obiektach użyteczności publicznej gminy Czarny Dunajec w ramach projektu pn.: "Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu", przesunięciu ulega termin dokonania drugiej wpłaty raty, który zgodnie z umową przypadał na dzień 30.09.2011 r.
OGÓLNE WARUNKI I WYTYCZNE DO UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PODŁĄCZEŃ BUDYNKÓW DO ISTNIEJĄCEJ KANALIZACJI SANITARNEJ
2011-08-18 // czytaj cały
Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. podejmuje działania, dzięki którym liczba mieszkańców korzystających z istniejącej lub będącej w budowie sieci kanalizacyjnej wzrośnie, a na obszarach gdzie możliwość odprowadzania ścieków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego jest niedostępna, ścieki oczyszczane będą indywidualnie w miejscu ich powstawania dzięki budowie przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków (PBOS).
Informacja dotycząca postępów w realizacji projektu pn; „Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu”Informacja dotycząca postępów w realizacji projektu pn; „Odnawialne źródła energii szansą poprawy jakości powietrza na Podhalu”
2011-08-09 // czytaj cały
Ogłoszono postępowanie przetargowe w dniu 09.08.2011 r.

Termin składania ofert do 19.09.2011r godz. 10:00

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przetargową.
"Cudowna moc bukietów""Cudowna moc bukietów"
2011-08-03 // czytaj cały
Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Województwa Małopolskiego do udziału w konkursie Cudowna moc bukietów.

Według starego zwyczaju 15 sierpnia na Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - zwane Świętem Matki Boskiej Zielnej – przygotowywano wiązanki z ziół, owoców i kwiatów. Sięgano wyłącznie po rośliny z tutejszych pól, łąk i ogrodów a dobierano je ze względu na piękno, smak lub właściwości lecznicze.
RUSZA BUDOWA KOLEJNEGO ORLIKA W GMINIE CZARNY DUNAJECRUSZA BUDOWA KOLEJNEGO ORLIKA W GMINIE CZARNY DUNAJEC
2011-07-29 // czytaj cały
W dniu 28.07.2011r. podpisana została umowa na realizacje inwestycji pn.: ” Budowa kompleksu boisk sportowych w ramach programu Moje Boisko ORLIK 2012 (boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym) w miejscowości Ciche”.
Granie i śpiewanie w ChochołowieGranie i śpiewanie w Chochołowie
2011-07-26 // czytaj cały
W niedzielę, 10 lipca, na plenerowej scenie ustawionej w Chochołowie odbyło się X Śpiywanie i Granie Pod Chochołowską Strzechą. Organizatorami niekonkursowego przeglądu są: Centrum Kultury i Promocji wraz z Urzędem Gminy w Czarnym Dunajcu, Związek Podhalan, Rada Sołecka i jednostka OSP w Chochołowie.
Powstaje kolejna hala sportowaPowstaje kolejna hala sportowa
2011-07-26 // czytaj cały
Kiedy patrzy się na kompleks budynków Zespołu Szkół SPSK w Starem Bystrem łatwo można zauważyć zaistniałe zmiany. Z prawej strony powstaje nowa część kompleksu czyli zapowiadana hala sportowa. Jednak trzeba wybrać się z drugiej strony głównego budynku, by zobaczyć, jak imponującego zadania podjęto się w Starem Bystrem.
Głosuj na plac zabaw w Czarnym Dunajcu w konkursie "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA"Głosuj na plac zabaw w Czarnym Dunajcu w konkursie "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA"
2011-07-14 // czytaj cały
Gorąco zachęcamy do głosowania w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Gmina Czarny Dunajec zgłosiła plac w pobliżu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do konkursu, którego celem jest wybudowanie 100 placów zabaw w Polsce przez NIVEA Polska Sp. zo.o. na 98 zwycięskich lokalizacjach zgłoszonych do konkursu przez gminy lub spółdzielnie mieszkaniowe.