ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

W trosce o potrzebujących
2012-01-02 // czytaj cały
Jak co roku Komisariat Policji w Czarnym Dunajcu zwraca się z apelem i prośbą do wszystkich mieszkańców gminy, by informowali o osobach samotnych, opuszczonych lub bezdomnych, którzy wymagają pomocy i opieki.
Kalendarz imprez gminnych
2012-01-02 // czytaj cały
Podobnie jak w latach poprzednich ukazał się kalendarz ścienny gminy Czarny Dunajec. Mamy nadzieję, że wydawnictwo będzie cieszyło zainteresowaniem i znajdzie uznanie w oczach mieszkańców gminy, gdyż przybrało bogatszą formę – każdy miesiąc ma swoją stronę.
Wójt wyróżnionyWójt wyróżniony
2012-01-02 // czytaj cały
Poniedziałek, 5 grudnia, to dzień wyjątkowy w historii Gminy Czarny Dunajec i niezwykły dla Zespołu Szkół Integracyjnych SPSK w Czerwiennem. Tego dnia działo się naprawdę wiele.
Awaria na ujęciu wody
2011-12-21 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców miejscowości Czarny Dunajec, że ze względu na niski poziom wód gruntowych oraz awarię na ujęciu wody pitnej, występują niedobory wody w sieci wodociągowej w Czarnym Dunajcu.
Nowe samochody strażackie w naszej GminieNowe samochody strażackie w naszej Gminie
2011-12-12 // czytaj cały
W roku 2011 Gmina Czarny Dunajec poczyniła starania w celu wzmocnienia bazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Dwie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymały nowe samochody.
Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy” - zmiana miejsca szkolenia
2011-11-28 // czytaj cały
Nowy Targ, 1 grudnia 2011 roku.
Data szkolenia: 1.12.2011r. od godz. 10:00
Miejsce szkolenia: Dom Nauczyciela, ul. Królowej Jadwigi 1, 34-400 Nowy Targ
Tematyka: Dotacje na rozwój przedsiębiorstwa – bezpłatne konsultacje i warsztaty
Policja we Wróblówce
2011-11-01 // czytaj cały
Komendant Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu oraz Wójt Gminy Czarny Dunajec zawiadamiają, że w związku z przebudową dotychczasowej siedziby Policji mieszczącej się przy ulicy Kamieniec Dolny, z dniem 17 października komisariat został przeniesiony do budynku byłej szkoły podstawowej we Wróblówce.
Przeniesienie komisariatu Policji - ogłoszenie
2011-10-12 // czytaj cały
OGŁOSZENIE

Komendant Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu oraz Wójt Gminy Czarny Dunajec zawiadamiają, że w związku z przebudową dotychczasowej siedziby Policji w Czarnym Dunajcu mieszczącej się przy ulicy Kamieniec Dolny, z dniem 17 października 2011 r. (poniedziałek) Komisariat zostanie przeniesiony do budynku byłej szkoły podstawowej we Wróblówce. Telefony kontaktowe Policji pozostają bez zmian.
Zakończenie prac i powrót do dotychczasowej siedziby przewidywane są na sierpień 2012 r.