ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Informacja w sprawie zmian numerów telefonów w Urzędzie Gminy oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
2020-07-22 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że na skutek zmiany centrali telefonicznej, częściowej zmianie uległa numeracja telefonów Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Informacja o łączności telefonicznej
2020-07-20 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, iż w związku z wymianą centrali telefonicznej, w dniach 20-21 lipca mogą występować problemy z połączeniami telefonicznymi z Urzędem Gminy oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 166 - możliwe burze z opadami deszczu
2020-07-16 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 do 20 mm, lokalnie do 25mm oraz porywami wiatru do 70km/h. Możliwy grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 75%.
Gminna Karta Dużej Rodziny - kolejne porozumieniaGminna Karta Dużej Rodziny - kolejne porozumienia
2020-07-13 // czytaj cały
W dniu 13.07.2020r. zostały podpisane porozumienia z kolejnymi partnerami w ramach programu Karta Dużej Rodziny Gminy Czarny Dunajec - przedsiębiorstwem F.H.U Tomasz Fryźlewicz oraz F.H.P Janas sp. j.

Aktualizacja Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny DunajecAktualizacja Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny Dunajec
2020-07-10 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje, że od lipca br. Firma RELIKT Pracownia Archeologiczna Judyta Nawrot-Bukowiec rozpoczęła Aktualizację istniejącej Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny Dunajec.
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnejSkorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej
2020-07-09 // czytaj cały
Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
SPOTKAJ SIĘ Z DORADCĄ ENERGETYCZNYM
2020-07-08 // czytaj cały
W związku z rosnącym zainteresowaniem mieszkańców odnawialnymi źródłami energii oraz zmniejszeniem kosztów energii elektrycznej, Wójt Gminy Czarny Dunajec zaprasza mieszkańców Gminy na spotkania informacyjne z Doradcą Energetycznym, które odbędą się według poniższego zestawienia i zostaną poświęcone zagadnieniom z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych.
Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!
2020-07-07 // czytaj cały
Od maja 2019 r. w Allmedica w Nowy Targu z dużym sukcesem w ramach programu „Szanuj zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego” wykonujemy badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego.