ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Gmina Czarny Dunajec bierze udział w Projekcie pn.: AZBEST-STOP! LIKWIDACJA AZBESTU NA TERENIE GMINY CZARNY DUNAJECGmina Czarny Dunajec bierze udział w Projekcie pn.: AZBEST-STOP! LIKWIDACJA AZBESTU NA TERENIE GMINY CZARNY DUNAJEC
2019-03-20 // czytaj cały
Azbest jest zaliczany do substancji o udowodnionym działaniu rakotwórczym dla człowieka. Włókna azbestu są najcieńszymi włóknami występującymi w przyrodzie; są praktycznie niezniszczalne, a ich kumulowanie się w płucach powoduje zwykle po kilkunastu latach pojawienie się chorób azbesto-zależnych jak: pylica azbestowa, rak płuc.
INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW NA REALIZACJĘ OPERACJI PRZEZ PODMIOTY INNE NIŻ LGD
2019-03-18 // czytaj cały
Podhalańska Lokalna Grupa Działania, działająca na terenie gmin: Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Kościelisko, Poronin, Szaflary, informuje o planowanych naborach w 2019 r. i możliwości składania wniosków
Lokalna Organizacja Turystyczna, której członkiem jest Gmina Czarny Dunajec pragnie poinformować o rozpoczęciu realizacji projektu pn:
2019-03-15 // czytaj cały
„Przeprowadzenie multimedialnych warsztatów o Torfowiskach wysokich stanowiących unikat pogranicza Polski i Słowacji” objętego PROW na lata 2014-2020.
Curling pod Tatrami po raz czwarty w Czarnym DunajcuCurling pod Tatrami po raz czwarty w Czarnym Dunajcu
2019-03-14 // czytaj cały
Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników Curlingu do Czarnego Dunajca na prawdziwe święto tego sportu – Curling Pod Tatrami 2019!
Starsi dla młodszych, młodsi dla starszychStarsi dla młodszych, młodsi dla starszych
2019-03-12 // czytaj cały
W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem według powiedzenia „Czym skorupka za młodu nasiąknie…”, staramy się stwarzać wiele sytuacji, podczas których uczniowie mogą wymieniać się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w różnych dziedzinach życia.
Kosmetyczka i aptekaKosmetyczka i apteka
2019-03-11 // czytaj cały
Przedszkolaki mają za sobą kolejny tydzień ciekawych zajęć. Gościły m.in. u pani kosmetyczki, a nawet dotarły do apteki.
Przerwa w dostawie wody
2019-03-11 // czytaj cały
W związku z brakiem zasilania energii elektrycznej w Czarnym Dunajcu Urząd Gminy informuje odbiorców wody z wodociągu gminnego, że w ciągu najbliższych godzin nocnych nastąpi przerwa w dostawie wody. Prosimy o nieużywane wody w tym czasie. Planowany powrót energii elektrycznej to godzina 21:30 - informacje podane przez Tauron.
Bezpieczny - Szczęśliwy SeniorBezpieczny - Szczęśliwy Senior
2019-03-11 // czytaj cały
,,Bezpieczny – Szczęśliwy Senior’’ drugie spotkanie odbyło się 8 marca br. (Dzień Kobiet) to też Wójt Gminy Czarny Dunajec z tej okazji złożył życzenia Seniorkom i obdarował je tradycyjnym tulipanem.
Awaria sieci energetycznej - niskie ciśnienie wody
2019-03-11 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje mieszkańców m. Czarny Dunajec korzystających z wodociągu, że z powodu awarii na sieci energetycznej, może wystąpić niskie ciśnienie wody na sieci. Prosimy o oszczędne korzystanie z wody. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.