ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Imieniny WójtaImieniny Wójta
2013-03-19 // czytaj cały
Z okazji imienin najlepsze życzenia dużo zdrowia i siły na każdy dzień, wytrwałości i cierpliwości w pracy, pogody ducha i wielu powodów do radości, prawdziwego dobra i szczerej życzliwości spotykanych ludzi oraz rodzinnej miłości, ciepła i codziennego szczęścia Józefowi Babiczowi, wójtowi gminy Czarny Dunajec,
składają współpracownicy.
Zaproszenie do RatułowaZaproszenie do Ratułowa
2013-03-17 // czytaj cały
We wtorek, 19 marca, w Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie odbędzie się podsumowanie V Ogólnopolskich Konkursów Literackiego i Plastycznego. Mottem pierwszego z nich są słowa patrona szkoły: Bądź sobą, bądź sobie wierny.
Zima nie odpuszczaZima nie odpuszcza
2013-03-15 // czytaj cały
Od wczoraj w naszym regionie intensywnie pada śnieg. W ciągu ostatniej doby gruba warstwa białego puchu przykryła wszystko. Do tego dochodzi kilkustopniowy mróz i momentami porywisty wiatr, który nie tylko powoduje zwiększone odczuwanie zimna ale również tworzy w wielu miejscach śnieżne zaspy. Warunki na drogach nie zachęcają do wsiadania za kierownicę.
Inwestycje Gminne – Plany na rok 2013Inwestycje Gminne – Plany na rok 2013
2013-03-12 // czytaj cały
Chociaż zimowe warunki nie ograniczają obecnie już tak bardzo możliwości prowadzenia inwestycji gminnych, z pewnością jednak to dopiero wiosna pozwala na to by roboty ruszyły pełną parą. W związku ze zbliżającym się sezonem budowlanym informujemy zatem, jakie plany inwestycyjne zamierza realizować Gmina Czarny Dunajec 2013 r.
Lata pracy nie poszły na marneLata pracy nie poszły na marne
2013-03-12 // czytaj cały
Wywiad z Krystyną Pałką, wicemistrzynią świata w biathlonie rozmawia Piotr Duraj
8 marca – Święto Kobiet8 marca – Święto Kobiet
2013-03-08 // czytaj cały
Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym, dużo zdrowia, cierpliwości i siły
w codziennym życiu a także wielu powodów do zadowolenia, uśmiechu i radości
na każdy dzień, życzliwości oraz wszelkiego dobra, piękna i prawdziwej miłości

składa pracownicom Urzędu Gminy oraz wszystkim mieszkankom gminy
wójt Józef Babicz wraz ze współpracownikami
Memoriał im. Zdzisława DurajaMemoriał im. Zdzisława Duraja
2013-03-06 // czytaj cały
W lipcu będziemy obchodzić kolejną, już dziewiątą rocznicę śmierci Zdzisława Duraja, długoletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Podczerwonem, nauczyciela i wychowawcy, wielkiego pasjonata sportu. To właśnie jego imię noszą coroczne zawody sportowe organizowane w ramach memoriału.
Zebranie sprawozdawcze OSP Chochołów, Koniówka, PodczerwoneZebranie sprawozdawcze OSP Chochołów, Koniówka, Podczerwone
2013-03-06 // czytaj cały
W dniu 03.03.2013 w Jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej w Chochołowie, Koniówce i Podczerwonem odbyły się zebrania sprawozdawcze za 2012 rok.
Zaproszenie na spotkanie w związku z konsultacjami Programu Ekorozwoju dla gmin karpackich.
2013-03-04 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu, zaprasza na spotkanie w dniu 13 marca 2013 r.
o godz. 10, które odbędzie się w Sali Obrad Urzędu Gminy, w związku z konsultacjami Programu Ekorozwoju dla gmin karpackich.
Biegi narciarskie w ChochołowieBiegi narciarskie w Chochołowie
2013-03-04 // czytaj cały
W niedzielę, 24 lutego, na trasach biegowych w Chochołowie odbyły się otwarte zawody w narciarstwie biegowym z okazji 167 rocznicy Powstania Chochołowskiego. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy ze Szkołą Podstawową, Radą Sołecką, Klubem Sportowym, oddziałem Związku Podhalan i OSP w Chochołowie.