ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Spotkanie opłatkowe - Ratułów DolnySpotkanie opłatkowe - Ratułów Dolny
2014-01-20 // czytaj cały
Już kolejny raz w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej Ratułów Dolny odbyło się tradycyjne Spotkanie Opłatkowe zorganizowane przez druhów OSP .
Informacja o miejscu przyjmowania i badania próbek na nosicielstwo, badania skuteczności sterylizacji, badania wody oraz badania czynników środowiska pracy
2014-01-17 // czytaj cały
W związku z reorganizacją bazy laboratoryjnej Inspekcji Sanitarnej województwa małopolskiego i przejęciem Oddziału Laboratoryjnego Inspekcji Sanitarnej przez Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu uprzejmie informujemy, że przyjmowanie i badanie próbek na nosicielstwo, badanie skuteczności sterylizacji, badania wody oraz badanie czynników środowiska pracy w ramach usług zleconych wykonuje.
Umowa  podpisanaUmowa podpisana
2014-01-14 // czytaj cały
Stanisław Sorys, urzędujący członek Zarządu województwa małopolskiego oficjalnie przekazał na ręce wójta gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza, umowę gwarantującą dofinansowanie z MRPO na przebudowę kotłowni w budynku OSP Czarny Dunajec z istniejącej na biomasową. Dzięki temu ma się poprawić jakość powietrza poprzez ograniczenie niskiej emisji związanej z produkcją ciepła.
Gminny Konkurs SzopekGminny Konkurs Szopek
2014-01-14 // czytaj cały
W czwartek, 19 grudnia, odbyło się podsumowanie VIII Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych organizowanego przez Szkołę Podstawową w Chochołowie. Celami konkursu są: popularyzacja tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, popularyzacja twórczości plastycznej wśród dzieci, rozwijanie umiejętności łączenia różnych technik plastycznych, sprawności manualnej, poczucia estetyki oraz integracja rodziny w czasie wykonywania szopki.
Podczerwone - zmiana terminu wywozu odpadów od stycznia 2015
2014-01-07 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Podczerwone,
że wywóz odpadów komunalnych nie odbędzie się 6 stycznia 2015 roku ze względu na przypadający w tym dniu dzień świąteczny.
Wywóz odpadów komunalnych zostanie przeprowadzony w dniu 9 stycznia 2015 roku (tj. drugi piątek miesiąca).
Czarny Dunajec dolny i górny - zmiana terminu wywozu odpadów od stycznia 2015
2014-01-07 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Czarny Dunajec Górny i Dolny, że odbiór odpadów komunalnych od stycznia 2015 roku będzie odbywał się w każdą drugą sobotę miesiąca.
Czerwienne - zmiana terminu wywozu odpadów od stycznia 2015
2014-01-07 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Czerwienne, że odbiór odpadów komunalnych od stycznia 2015 roku będzie odbywał się w każdą trzecią sobotę miesiąca.
Dział - zmiana terminu wywozu odpadów od stycznia 2015
2014-01-07 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Dział, że odbiór odpadów komunalnych od stycznia 2015 roku będzie odbywał się w każdy trzeci piątek miesiąca.
Utrzymanie dróg w Gminie Czarny Dunajec
2013-12-30 // czytaj cały
Na drogach gminnych na terenie Gminy Czarny Dunajec
obowiązuje IV standard zimowego utrzymania dróg
(tj. utrzymanie nawierzchni dróg
w potocznym nazewnictwie „na biało”)
Siedziba GZO poświęconaSiedziba GZO poświęcona
2013-12-24 // czytaj cały
W poniedziałek, 16 grudnia, odbyła się w Czarnym Dunajcu ważna uroczystość. Miejscowy proboszcz, ks. Krzysztof Kocot dokonał poświęcenia nowej siedziby Gminnego Zespołu Oświatowego. W wydarzeniu wziął udział sekretarz gminy Michał Jarończyk, dyrektorzy szkół oraz pracownicy GZO. Rolę gospodarza pełniła dyrektorka gminnej oświaty Anna Słodyczka.