ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Rada pracujeRada pracuje
2012-10-12 // czytaj cały
Ostatnia, XXIII zwyczajna sesja Rady Gminy miała miejsce w piątek, 5 października. Radni zebrali się jak zwykle w sali posiedzeń urzędu gminy, by debatować nad najważniejszymi problemami lokalnej społeczności.
Nowa siedziba gimnazjumNowa siedziba gimnazjum
2012-10-12 // czytaj cały
Nowy rok szkolny oznaczał dla uczniów i nauczycieli Gimnazjum w Czarnym Dunajcu przeprowadzkę do nowej siedziby szkoły. Budynek powstał w ciągu dwóch lat i jest kolejną częścią wielkiego kompleksu oświatowego zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Czarnym Dunajcu. Wartość inwestycji to kwota 4 863 774,24 zł
Czarny Dunajec - awaria sieci wodociągowej
2012-10-09 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Czarny Dunajec iż w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 11:00 - 20:00.
Planowana przerwa w dostawie wody
2012-10-05 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje,
że w dniach 8 i 9 października 2012 r.(poniedziałek, wtorek) mogą wystąpić przerwy
w dostawach wody w m.Czarny Dunajec
na ulicy: Targowa, Nadwodna,
Kamieniec Górny na odcinku drogi Czarny Dunajec – Ciche
w godz. 7:00 – 20:00 w związku
z naprawą sieci wodociągowej.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Rada pracuje
2012-09-20 // czytaj cały
Ostatnia, XXII zwyczajna sesja Rady Gminy miała miejsce w środę, 29 sierpnia. Radni zebrali się jak zwykle w sali posiedzeń urzędu gminy, by debatować nad najważniejszymi problemami lokalnej społeczności. I tak obecni usłyszeli informację o pracy Wójta Gminy w okresie między sesjami, był również czas na interpelacje radnych.
Jubileusz OSP w ChochołowieJubileusz OSP w Chochołowie
2012-09-20 // czytaj cały
W niedzielę, 2 września, Ochotnicza Straż Pożarna w Chochołowie obchodziła 120. lecie istnienia. Zgodnie ze strażacką tradycją dzień jubileuszu stał się także okazją do poświęcenia nowego samochodu strażackiego oraz wręczenia medali i odznaczeń zasłużonym druhom.
Budowlane żniwaBudowlane żniwa
2012-09-20 // czytaj cały
Okres wakacji to dla wielu czas urlopów i wypoczynku. Inaczej jest z budowlańcami – dla nich lato stanowi najlepszy a czasami jedyny z możliwych okres, w którym prowadzone są roboty budowlane czy remontowe. Tak działo się również na budowach w gminie Czarny Dunajec. W ostatnich dniach zakończyły się prace związane z rozbudową i modernizacją budynku komisariatu policji.
Wójt doceniony, rolnicy nagrodzeniWójt doceniony, rolnicy nagrodzeni
2012-09-20 // czytaj cały
Program rolniczego święta czyli Hołdymasu przebiega zasadniczo według ustalonego wcześniej porządku. Tak było i ostatnim razem, choć nie obeszło się bez miłych niespodzianek. Podczas prezentacji gości głos zabrał wiceprezes Małopolskiej Izby Rolniczej w Krakowie Karol Zachwieja. Dziękując za zaproszenie na gminne dożynki wręczył wójtowi gminy Józefowi Babiczowi niecodzienne wyróżnienie - medal „Zasłużony dla Małopolskiej Izby Rolniczej”.
Hołdymas - podziękowania
2012-09-20 // czytaj cały
Organizatorzy tegorocznego Hołdymasu składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tradycyjnego gminnego święta. Szczególne podziękowanie kierują do sponsorów. Dzięki ich hojności możliwe było zrealizowanie wielu pomysłów na dobrą zabawę oraz zakup nagród i upominków w konkursach i turniejach. W imieniu uczestników gminnych dożynek dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.