ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Gimnazjada chłopców w piłce siatkowejGimnazjada chłopców w piłce siatkowej
2014-02-27 // czytaj cały
W czwartek, 20 lutego, na hali sportowej w Czarnym Dunajcu odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców o puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zmagań był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu. Najlepsze drużyny otrzymały puchary a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Uczestnikom zapewniono dojazd, wyżywienie i napoje ufundowane przez Urząd Gminy. Startowało sześć zespołów z gimnazjów w naszej gminie.
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” 2014TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” 2014
2014-02-26 // czytaj cały
W dniu 25 lutego 2014 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnym Dunajcu pod patronatem Wójta Gminy Józefa Babicza i Gminnego Zarządu ZOSPRP przeprowadzone zostały eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”
Gimnazjada dziewcząt w piłce siatkowejGimnazjada dziewcząt w piłce siatkowej
2014-02-25 // czytaj cały
We wtorek, 18 lutego, na hali sportowej w Czarnym Dunajcu odbywały się zawody w piłce siatkowej dziewcząt o puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zmagań był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu. Najlepsze drużyny otrzymały puchary a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Uczestnikom zapewniono dojazd, wyżywienie i napoje ufundowane przez Urząd Gminy.
Slalom gigant Szkół TischnerowskichSlalom gigant Szkół Tischnerowskich
2014-02-25 // czytaj cały
We środę, 19 lutego, na stoku zjazdowym „Na Budzu” w Czerwiennem odbyły się zawody narciarskie szkół tischnerowskich w slalomie gigancie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz dorosłych. Organizatorami rywalizacji był Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie oraz Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. Honorowy patronat nad zawodami objął Powiat Nowotarski.
Na drogach zawsze groźnieNa drogach zawsze groźnie
2014-02-25 // czytaj cały
Przebieg tegorocznej zimy sprawił, że wielu z nas odczuwa już silnie powiewy wiosny. Niestety na nadejście tej prawdziwej musimy jeszcze poczekać. Co więcej, nie wolno nam zbyt wcześnie poddawać się pierwszym jej przejawom. Dotyczy to także kierowców – suchy asfalt nie zawsze musi oznaczać warunki do jazdy tak dobre, jak panująca pogoda.
Chochołów pamiętaChochołów pamięta
2014-02-20 // czytaj cały
W najbliższy piątek, 21 lutego, odbędą się w Chochołowie uroczyste obchody 168. rocznicy Powstania Chochołowskiego. W programie przewidziano okolicznościową Mszę Świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jacka, złożenie wieńców pod pomnikiem upamiętniającym tamte wydarzenia i uroczystą akademię w budynku szkoły podstawowej.
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
2014-02-18 // czytaj cały
Zawody w biegach narciarskich z okazji 168 Rocznicy Powstania Chochołowskiego
które miały się odbyć w dniu 23 lutego 2014 r. (niedziela)
ZOSTAŁY ODWOŁANE
O nowym terminie zawodów, wszystkie zainteresowane szkoły zostaną poinformowane oraz zostanie umieszczony komunikat informacyjny na stronie internetowej
CKIP Czarny Dunajec: www.ckip.org oraz na stronie czarny-dunajec.pl
Zabawa karnawałowa w OSP PiekielnikZabawa karnawałowa w OSP Piekielnik
2014-02-17 // czytaj cały
W dniu 15.02.2014 w Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekielniku odbyła się zabawa karnawałowa.
Kolejny sukces  „Serdocków” z PodszklaKolejny sukces „Serdocków” z Podszkla
2014-02-17 // czytaj cały
Po raz kolejny „Serdocki” z Podszkla odniosły sukces. Tym razem chodzi o Grupę Kolędniczą „Z kozą”. Po zajęciu I miejsca na I Podhalańskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Zakopanem, grupa uzyskała nominację do Podegrodzia. Tutaj na XVII Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych zdobyła II miejsce. „Serdocki”- „serca dajemy” razem z kulturą, taką, która lęgnie się w sercu i do serca musi trafić.
Zmiana siedziby Powiatowego Rzecznika Konsumentów
2014-02-17 // czytaj cały
Uprzejmie informuję, iż uległa zmianie siedziba Powiatowego Rzecznika Konsumentów.
Nowy pełny adres kontaktowy brzmi:
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
ul. Bolesława Wstydliwego 14
pokój nr 3.20 (II piętro)
34-400 Nowy Targ
tel. 18 2661 314, tel. kom. 600 838 631
e-mail: rzecznik@nowotarski.pl

Starosta Krzysztof Faber