ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Nowy parking w Czarnym DunajcuNowy parking w Czarnym Dunajcu
2015-03-18 // czytaj cały
11 marca 2015 r. zawarta została umowa pomiędzy gminą Czarny Dunajec, a firmą PROFEXIM sp.j. Halina Duda, Grażyna Duda z Krakowa. Przedmiotem umowy jest budowa ogólnodostępnego parkingu dla użytkowników tras rowerowych wybudowanych w ramach projektu pn. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr” zlokalizowanego obok Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum przy ulicy Ojca Świętego Jana Pawła II w Czarnym Dunajcu.
Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Czarny DunajecIndywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
2015-03-18 // czytaj cały
Na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, 18 marca odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.
Projekt „Już pływam” w gminie Czarny DunajecProjekt „Już pływam” w gminie Czarny Dunajec
2015-03-17 // czytaj cały
Gmina Czarny Dunajec przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, także w roku 2015 będzie realizowała małopolski projekt pn. „Już pływam”, który jest skierowany do uczniów nie umiejących pływać z klas od I do VI szkoły podstawowej.
Wybory w OdrowążuWybory w Odrowążu
2015-03-17 // czytaj cały
Ostatnim etapem wyborów w gminie Czarny Dunajec będzie głosowanie na sołtysa i członków rad sołeckich w Odrowążu.
Wyniki wyborów w  Chochołowie, Cichem, Czarnym Dunajcu, Czerwiennem, Koniówce, Ratułowie i Starem BystremWyniki wyborów w Chochołowie, Cichem, Czarnym Dunajcu, Czerwiennem, Koniówce, Ratułowie i Starem Bystrem
2015-03-17 // czytaj cały
Mieszkańcy Chochołowa, Cichego, Czarnego Dunajca, Czerwiennego, Koniówki, Ratułowa i Starego Bystrego wybrali swoich sołtysów i członków rad sołeckich na kolejną kadencję. Głosowanie odbyło się 15 marca i było drugim etapem wyborów w gminie Czarny Dunajec.
Bajkluś -  XVIII Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i PozaszkolnychBajkluś - XVIII Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych
2015-03-17 // czytaj cały
W dniach 26 – 27 marca na sali widowiskowej Centrum Kultury i promocji Gminy Czarny Dunajec odbędą się XVIII Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych, czyli popularny „Bajkluś”.
103 lata Marianny Stopki z Wróblówki103 lata Marianny Stopki z Wróblówki
2015-03-16 // czytaj cały
Niezwykła uroczystość odbyła się we Wroblówce, gdzie swoje 103. urodziny obchodziła Marianna Stopka. Z tej okazji życzenia szanownej jubilatce złożył wójt gminy Czarny Dunajec Józef Babicz. Wręczył jej kosz kwiatów i słodkości przygotowanych specjalnie na tę okazję.
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Czarny DunajecPlan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Czarny Dunajec
2015-03-16 // czytaj cały
Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym, który koncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.
Stypendia sportowe oraz nagrody i wyróżnienia Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe
2015-03-16 // czytaj cały
Zarządzeniem Nr 35 /2015 Wójta Gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza z dnia 10 marca 2015r. Przyznane zostały stypendia sportowe oraz nagrody i wyróżnienia Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.
Zawody w biegach narciarskich w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny DunajecZawody w biegach narciarskich w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec
2015-03-16 // czytaj cały
123 zawodników – dziewcząt i chłopców wzięło udział w zawodach narciarstwa biegowego zorganizowanych przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec i Szkołę Podstawową w Podszklu, które odbyły się 12.03.2015 na trasach biegowych w przy Szkole Podstawowej w Podszklu. Zmierzyli się uczniowie szkół z terenu gminy Czarny Dunajec, czynnych uczestników zajęć w dyscyplinie biegi narciarskie prowadzonych w ramach Programu Rozwoju Sportu.