ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Aktualizacja Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny DunajecAktualizacja Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny Dunajec
2020-07-10 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje, że od lipca br. Firma RELIKT Pracownia Archeologiczna Judyta Nawrot-Bukowiec rozpoczęła Aktualizację istniejącej Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Czarny Dunajec.
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnejSkorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej
2020-07-09 // czytaj cały
Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
SPOTKAJ SIĘ Z DORADCĄ ENERGETYCZNYM
2020-07-08 // czytaj cały
W związku z rosnącym zainteresowaniem mieszkańców odnawialnymi źródłami energii oraz zmniejszeniem kosztów energii elektrycznej, Wójt Gminy Czarny Dunajec zaprasza mieszkańców Gminy na spotkania informacyjne z Doradcą Energetycznym, które odbędą się według poniższego zestawienia i zostaną poświęcone zagadnieniom z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych.
Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu!
2020-07-07 // czytaj cały
Od maja 2019 r. w Allmedica w Nowy Targu z dużym sukcesem w ramach programu „Szanuj zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego” wykonujemy badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 156 - możliwe burze z opadami deszczuOstrzeżenie meteorologiczne nr 156 - możliwe burze z opadami deszczu
2020-07-02 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 do 30mm, lokalnie do 35mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 75%.
Ogłoszenie o odczytach wodomierzy
2020-07-01 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu – Referat Komunalny, informuje mieszkańców Czarnego Dunajca, korzystających z gminnej sieci wodociągowej, że w dniach 2 do 4 lipca 2020 r. w godzinach od 8:00 do 13:00 będzie przeprowadzony odczyt wodomierzy w domach.
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 153 - możliwe burze z opadami deszczu i graduOstrzeżenie meteorologiczne nr 153 - możliwe burze z opadami deszczu i gradu
2020-06-29 // czytaj cały
Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym, a w czasie burz nawalnym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 40 - 60mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 11 km/h, miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia 80%.
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i UczniowieSzanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie
2020-06-26 // czytaj cały
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku, a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia, szczególnie teraz w tych ciężkich warunkach związanych z obostrzeniami przez Covid-19.
Stu dwudziestu jeden najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Czarny Dunajec otrzymało stypendia motywacyjne.Stu dwudziestu jeden najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Czarny Dunajec otrzymało stypendia motywacyjne.
2020-06-26 // czytaj cały
Z wnioskami wystąpili rodzice oraz dyrektorzy 15 szkół podstawowych z terenu Gminy Czarny Dunajec.
[1] 2 3 4 5 ... 230 » następna