ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Tatry – moja miłośćTatry – moja miłość
2019-05-24 // czytaj cały
W piątek, 17 maja, w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Tatry – moja miłość”. Organizatorami konkursowych zmagań jest oddział Ligi Ochrony Przyrody w Zakopanem i Urząd Miasta Zakopane.
Mamy Grand PrixMamy Grand Prix
2019-05-24 // czytaj cały
W dniach od 10 do 12 maja odbywał się w Zakopanem XIV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was...” W gronie grup zakwalifikowanych do udziału w wydarzeniu znalazł się Zespół Teatralny „Bez Nazwy” działający w Szkole Podstawowej w Załucznem.
Młodzi miłosierniMłodzi miłosierni
2019-05-24 // czytaj cały
W piątek, 10 maja, na deskach nowotarskiego MDK-u zaprezentowało się 11 wybranych zespołów uczniowskich, biorących udział w XII edycji Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.
Odbiór odpadów wielkogabarytowych
2019-05-24 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców gminy, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbędzie się zgodnie z harmonogramem:
- Ratułów – 25 maja 2019r. (czwarta sobota miesiąca),
- Chochołów – 29.05.2019r. (piąta środa miesiąca),
- Ciche – 30 maja 2019 r. (Piąty czwartek miesiąca),
- Koniówka i Podczerwone – 31 maja 2019r. (piąty piątek miesiąca).
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie  Wicemistrzami Województwa Małopolskiego w Drużynowych Biegach PrzełajowychUczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie Wicemistrzami Województwa Małopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
2019-05-23 // czytaj cały
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie zajęli 2 miejsce i zostali Wicemistrzami Województwa Małopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Europejski Dzień Języków ObcychEuropejski Dzień Języków Obcych
2019-05-23 // czytaj cały
Dnia 21.05.2019 roku w Szkole Podstawowej w Podczerwonem odbył się Europejski Dzień Języków Obcych.
Gmina Przyjazna Rowerzystom – Czarny Dunajec inwestuje w rozwój turystyki rowerowejGmina Przyjazna Rowerzystom – Czarny Dunajec inwestuje w rozwój turystyki rowerowej
2019-05-23 // czytaj cały
W dniu 22.05.2019r. Wójt Gminy Czarny Dunajec Marcin Ratułowski podpisał dwie umowy inwestycyjne na wykonanie kolejnych kilometrów transgranicznego markowego produktu jakim jest szlak wokół Tatr włączając północną część gminy (miejscowość Piekielnik )do sieci wcześniej wykonanych dróg rowerowych oraz ratowanie i nadanie nowych funkcji zabytkowej stacji kolejowej PKP w Podczerwonem na obiekt przyjazny rowerzystom i obsługujący ruch turystyczny.
Kartka dla papieża FranciszkaKartka dla papieża Franciszka
2019-05-23 // czytaj cały
W kwietniu 2019 roku Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych pt. „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”.
Renowacja krzyża na starym cmentarzu w ChochołowieRenowacja krzyża na starym cmentarzu w Chochołowie
2019-05-22 // czytaj cały
Gmina Czarny Dunajec przystąpiła do konkursu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pn. „Kapliczki Małopolski_2019”, w ramach którego Sejmik Województwa Małopolskiego przyznaje pomoc finansową na pokrycie kosztów prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkowych kapliczkach.
[1] 2 3 4 5 ... 186 » następna