ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Z wizytą u strażakówZ wizytą u strażaków
2019-11-20 // czytaj cały
Jednym z zadań ustawowych samorządu gminnego jest ochrona przeciwpożarowa i zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Wójt Gminy Marcin Ratułowski stawia na współpracę między ochotniczymi strażami pożarnymi a gminą.
Wigilia w Gminie  Czarny Dunajec dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych i bezdomnychWigilia w Gminie Czarny Dunajec dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych i bezdomnych
2019-11-19 // czytaj cały
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Dunajcu wraz z Wójtem Gminy Czarny Dunajec Panem Marcinem Ratułowskim serdecznie zaprasza seniorów, osoby samotne, niepełnosprawne, bezdomne z naszej Gminy do wzięcia udziału we wspólnej WIGILII
Pierwsza pomocPierwsza pomoc
2019-11-19 // czytaj cały
W dniu 15 listopada do Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu zaproszono strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Czarnego Dunajca.
Przetwórstwo w gospodarstwie: tanio, zdrowo, z zyskiemPrzetwórstwo w gospodarstwie: tanio, zdrowo, z zyskiem
2019-11-19 // czytaj cały
Rolniczy handel detaliczny ze wsparciem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Transgraniczna linia autobusowa na linii Bukowina Tatrzańska – Zakopane – Kościelisko – Chochołów – Zuberec – Dolny Kubin
2019-11-18 // czytaj cały
Od 9 listopada 2019 r. uruchomiona została transgraniczna linia autobusowa na linii Bukowina Tatrzańska – Zakopane – Kościelisko – Chochołów – Zuberec – Dolny Kubin. Umowa na regularne przewozy autobusowe została podpisana pomiędzy Województwem Małopolskim a firmą EUROZEBRA sp. z o.o.
Ciekawe zajęcia- programowanie na dywanieCiekawe zajęcia- programowanie na dywanie
2019-11-18 // czytaj cały
W tym roku szkolnym nasza zerówka próbuje swych sił w programowaniu.
Maluszki uczą się programowaniaMaluszki uczą się programowania
2019-11-18 // czytaj cały
Nasi mali ulubieńcy z grupy „Minionki” dołączyli do reszty przedszkolaków z Działu i zaczęły się bawić w programowanie na dywanie.
Przedszkolaki piszą bajkiPrzedszkolaki piszą bajki
2019-11-18 // czytaj cały
Jest taki dzień w roku, kiedy wszyscy wracamy do krainy beztroskiego dzieciństwa, wspominając perypetie ulubionych postaci z bajek. 5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
Mały miś, druk i majsterkowanieMały miś, druk i majsterkowanie
2019-11-18 // czytaj cały
Przedszkolaki z Przedszkolaka Samorządowego w Czarnym Dunajcu nie narzekają na brak dodatkowych zajęć czy wyjazdów poza swoją siedzibę.
INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ NA TERENIE GMINY CZARNY DUNAJEC
2019-11-18 // czytaj cały
Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu informuje wszystkich przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą o zmianie przepisów w zakresie pobierania opłaty recyklingowej za torby na zakupy z tworzyw sztucznych oraz nowych obowiązkach prowadzących jednostki handlowe w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 19 lipca 2019r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019r. poz. 1579).
[1] 2 3 4 5 ... 208 » następna