ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Informacja Wójta Gminy o przejezdności dróg gminnych
2019-01-16 // czytaj cały
W związku z kolejną falą intensywnych opadów śniegu połączonych z porywistym wiatrem oraz dalszymi niekorzystnymi prognozami meteorologicznymi na najbliższe dni dla obszaru Gminy Czarny Dunajec informuję o czasowej nieprzejezdności dróg gminnych:
KOMUNIKAT WÓJTA GMINY CZARNY DUNAJEC
2019-01-16 // czytaj cały
W związku z pogorszeniem się warunków atmosferycznych uprzejmie informujemy, że w dniu 16 stycznia 2019r. (środa) zostają odwołane zajęcia na stoku w Czerwiennem w ramach realizacji projektu „Jeżdżę z głową”, mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci uczestniczących w projekcie.
Kwalifikacja wojskowa 2019Kwalifikacja wojskowa 2019
2019-01-16 // czytaj cały
Informacja dla osób posiadających podwójne obywatelstwo i zamieszkałych na stałe poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.
Informacja - trasy biegowe zasypane
2019-01-15 // czytaj cały
W związku z intensywnymi opadami śniegu oraz występującymi zamieciami śnieżnymi trasy biegowe powstałe na odcinkach Szlaku Wokół Tatr oraz w innych rejonach gminy Czarny Dunajec zostały zasypane. Po ustaniu opadów, gmina podejmie działania aby jak najszybciej trasy odtworzyć. Przepraszamy za utrudnienia.
Rusza kolejna edycja projektu - Jeżdzę z głowąRusza kolejna edycja projektu - Jeżdzę z głową
2019-01-14 // czytaj cały
Łącznie 300 uczniów weźmie udział w tegorocznej edycji projektu „Jeżdżę z głową", finansowanego w ramach środków Województwa Małopolskiego.
Recykling jest niezbędny!Recykling jest niezbędny!
2019-01-14 // czytaj cały
Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Pana Marszałka Województwa!
[1] 2 3 4 5 ... 167 » następna