Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Drwale Czarny Dunajec w brązieDrwale Czarny Dunajec w brązie
2018-04-19 // czytaj cały
14-15 kwietnia w Janowie odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizji 3. Podhale w tym roku reprezentowały dwie drużyny na co dzień biorące udział w rozgrywkach Podhalańskiej Amatorskiej Lidze Hokeja - Sokoły Nowy Targ oraz Drwale Czarny Dunajec. Dla Czarnego Dunajca był to debiut w rozgrywkach tego szczebla, los sprawił, iż po losowaniu grup obie drużyny znalazły się również w tej samej grupie wraz z drużyna GTA Polonia Bytom.
Pechowa porażka młodzikówPechowa porażka młodzików
2018-04-19 // czytaj cały
W kolejnym spotkaniu MLM A.P. Wisła Czarny Dunajec podejmowała zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Nie dla wypalania traw!Nie dla wypalania traw!
2018-04-19 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec przypomina, że zgodnie z art. 124 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody ZABRANIA SIĘ WYPALANIA ŁĄK, PASTWISK, NIEUŻYTKÓW, ROWÓW I PASÓW PRZYDROŻNYCH.
Konkurs RegioStars AwardsKonkurs RegioStars Awards
2018-04-18 // czytaj cały
Projekt dotyczący budowy Muzeów torfowisk zgłoszony do konkursu RegioStars Awards organizowanego przez Komisję Europejską!
Tet i Rosa - torfowe przygodyTet i Rosa - torfowe przygody
2018-04-13 // czytaj cały
Zapraszamy wszystkie dzieci, te młodsze i starsze do obejrzenia przygód cietrzewia Teta oraz rosiczki Rosy. Bajka wprowadzi Was w magiczny świat torfowisk, roślin i zwierząt tam żyjących. Animacja będzie również jednym z wielu elementów ekspozycji w nowo powstałym Muzeum Torfowisk w Chochołowie. Film do obejrzenia pod adresem: http://muzeumplsk.eu/home,7,multimedia.html
Kartka wielkanocna uczennicy SP nr 3 w Cichem trafiła do papieża FranciszkaKartka wielkanocna uczennicy SP nr 3 w Cichem trafiła do papieża Franciszka
2018-04-13 // czytaj cały
22 marca w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie rozstrzygnięto konkurs pn. „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”, który był przeznaczony dla przedszkoli oraz uczniów klas I-III i IV-VII szkół podstawowych. Wśród laureatów znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem - Justyna Kmin.
„Z sercem na dłoni” - IX Bal Charytatywny na rzecz Katolickich Szkół Integracyjnych SPSK w Czerwiennem„Z sercem na dłoni” - IX Bal Charytatywny na rzecz Katolickich Szkół Integracyjnych SPSK w Czerwiennem
2018-04-13 // czytaj cały
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Rodzin i Przyjaciół działające przy Katolickich Szkołach SPSK w Czerwiennem serdecznie zaprasza na tradycyjny IX Bal Charytatywny „Z sercem na dłoni”, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w Sali Bankietowej „Pod Skałką” w Rogoźniku.
XV Papieska Majówka na Bachledówce - Konkurs Góralskiej Pieśni ReligijnejXV Papieska Majówka na Bachledówce - Konkurs Góralskiej Pieśni Religijnej
2018-04-13 // czytaj cały
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec przy współpracy Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu i Oddziału Związku Podhalan w Czerwiennem serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XV Papieskiej Majówce na Bachledówce - Konkursie Góralskiej Pieśni Religijnej, która odbędzie się w sobotę 12 maja 2018 r. w Sanktuarium oo. Paulinów na Bachledówce w Czerwiennem Górnem. Rozpoczęcie o godz. 9.00.
XXI Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych - „Bajkluś 2018”XXI Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych - „Bajkluś 2018”
2018-04-12 // czytaj cały
W dniach 9 – 10 kwietnia 2018 r. na sali widowiskowej Centrum Kultury i promocji Gminy Czarny Dunajec odbyły się XXI Gminne Prezentacje Form Teatralnych Zespołów Szkolnych i Pozaszkolnych„Bajkluś 2018”.
Składanie wniosków o nagrody i stypendia sportowe na 2018 rokSkładanie wniosków o nagrody i stypendia sportowe na 2018 rok
2018-04-11 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec przypomina, że termin składania wniosków o nagrody i stypendia sportowe upływa 15 maja 2018 roku.
Agroturystyka w Gminie Czarny Dunajec