ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

V Góralskie Śpasy w PodczerwonemV Góralskie Śpasy w Podczerwonem
2019-08-16 // czytaj cały
Występy, konkursy, pokazy, dobra zabawa - tak w skrócie można opisać jedną z najpopularniejszych imprez plenerowych na Podhalu. Kto uczestniczył w poprzednich latach, ten wie, że w Podczerwonem dużo się dzieje.... i tak będzie też w tym roku podczas V Góralskich Śpasów.
Biuro ds. Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa nieczynne w dniach 14 - 21 sierpnia
2019-08-13 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, iż z powodu urlopu pracowników biuro ds. Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w dniach 14.08-21.08 będzie nieczynne. Wnioski o wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego będą dostępne na Dzienniku Podawczym. Za utrudnienia przepraszamy.
Karta Dużej Rodziny - ważne informacjeKarta Dużej Rodziny - ważne informacje
2019-08-13 // czytaj cały
Cały czas zachęcamy do skorzystania z ulg jakie przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny, którą można wyrobić w naszym urzędzie dla każdego dziecka i osoby dorosłej z rodziny z min. 3 dzieci.
#Nierozerwalni - Kampania Społeczna nierozerwalni.org#Nierozerwalni - Kampania Społeczna nierozerwalni.org
2019-08-08 // czytaj cały
Właśnie rozpoczęliśmy nabór na bezpłatne warsztaty „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Warsztaty poprowadzą wyspecjalizowani psychologowie.
Pierwsze zajęcia planujemy rozpocząć od wrześniu br. zajęcia odbywać się będą jeden raz w tygodniu, przez 10 kolejnych tygodni (termin ściśle zależny jest od zebrania grupy).
Kolejny Partner, KABANOSKolejny Partner, KABANOS
2019-08-05 // czytaj cały
W dniu 05.08.2019 podpisane zostało kolejne porozumienie z partnerem w ramach Programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Czarny Dunajec”. Gminę reprezentował Wójt, Pan Marcin Ratułowski, natomiast Pani Joanna Kojs-Kowalczyk reprezentowała przedsiębiorstwo KABANOS.
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
2019-08-05 // czytaj cały
Rusza już od września w Czarnym Dunajcu, prowadzona przez wykwalifikowane specjalistki. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży, odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych.