Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Mini Podhale Tour o Puchar Wójta Gminy Czarny DunajecMini Podhale Tour o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
2017-05-18 // czytaj cały
Tradycyjnie podczas inauguracji popularnego cyklu kolarskiego Podhale Tour, na stadionie we Wróblówce odbył się wyścig dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny „Mini Podhale Tour o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza”.
Letnia hala sportowaLetnia hala sportowa
2017-05-16 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na letnią halę sportową, która znajduje się na lodowisku w Czarnym Dunajcu.
Podhale Tour. Adam Wójcik z Pucharem Wójta Gminy Czarny DunajecPodhale Tour. Adam Wójcik z Pucharem Wójta Gminy Czarny Dunajec
2017-05-16 // czytaj cały
Wyścigiem o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec Józefa Babicza zainaugurowana została kolejna edycja Podhale Tour. To popularne kolarskie święto na stałe wpisało się już w kalendarz podhalańskich imprez.
„Wychwalajmy Pana Śpiewem” , „Radujmy się Tworzeniem”„Wychwalajmy Pana Śpiewem” , „Radujmy się Tworzeniem”
2017-05-15 // czytaj cały
Czyż te słowa nie brzmią wymownie? Właśnie one rozbrzmiewały cały dzień w murach szkół nr 1 w Starem Bystrem w gminie Czarny Dunajec, prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich.
Informacja o wyborze wykonawcy dla zamówienia tj. Kompleksowa realizacja ok. 5 minutowego filmu edukacyjnego o torfowiskach
2017-05-12 // czytaj cały
Gmina Czarny Dunajec informuje, że dokonano wyboru Wykonawcy dla zamówienia tj. Kompleksowa realizacja ok. 5 minutowego filmu edukacyjnego o torfowiskach (tj. powstawanie, występująca flora i fauna na obszarze torfowisk lub bezpośredniej lokalizacji) ukierunkowanego głównie na dzieci dla projektu pt. „Torfowiska wysokie – europejski unikat polsko-słowackiego pogranicza”., współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020.
Piekielnik - zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych w miesiącu maj 2017
2017-05-12 // czytaj cały


Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Piekielnik, że na wniosek firmy odbierającej odpady komunalne nastąpi zmiana terminu odbioru w miesiącu maj 2017 r.
Wywóz odpadów komunalnych zostanie przeprowadzony w dniu 18 maja 2017 roku
„Z sercem na dłoni”„Z sercem na dłoni”
2017-05-11 // czytaj cały
Dofinansowanie Warsztatów Terapii Zajęciowych w Czerwiennem, a dokładnie zbiórka na windę było głównym celem Balu Charytatywnego „Z sercem na dłoni” organizowanego po raz ósmy przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Rodzin i Przyjaciół działające przy szkołach katolickich SPSK w Czerwiennem.
Konkurs czytelniczy i pięknego czytania w PieniążkowicachKonkurs czytelniczy i pięknego czytania w Pieniążkowicach
2017-05-11 // czytaj cały
W Szkole Podstawowej w Pieniążkowicach odbył się konkurs czytelniczy i pięknego czytania, w którym udział wzięli uczniowie ze szkół z terenu gminy Czarny Dunajec.
II Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w CzerwiennemII Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Czerwiennem
2017-05-09 // czytaj cały
W katolickich szkołach SPSK w Czerwiennem odbył się II Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Agroturystyka w Gminie Czarny Dunajec