Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Aktualności

Msza Święta w intencji zmarłych strażakówMsza Święta w intencji zmarłych strażaków
2017-11-16 // czytaj cały
W sobotę 18 listopada w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Czarnym Dunajcu odbędzie się msza święta w intencji zmarłych strażaków z terenu Gminy Czarny Dunajec.
Pewna wygrana z Cracovią na koniec rundy MLTPewna wygrana z Cracovią na koniec rundy MLT
2017-11-16 // czytaj cały
Wisła Czarny Dunajec w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Małopolskiej Ligi Trampkarzy podejmowała Cracovię Kraków w ramach zaległej ósmej kolejki. Faworytem spotkania były popularne " Pasy", jednak wygrana Wisły, która traciła 3 punkty do rówieśników z Krakowa pozwalała im awansować na piąte miejsce kosztem gości.

Gminne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległościGminne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
2017-11-11 // czytaj cały
W tym roku przypada 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada w całej Polsce odbyły się obchody upamiętniające to wydarzenie. Hołd bohaterom, walczących o naszą wolność, oddali także mieszkańcy Gminy Czarny Dunajec.
V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i ŻołnierskiejV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
2017-11-10 // czytaj cały
260 uczestników z 29 szkół podstawowych, przedszkoli i placówek oświatowych z całego powiatu nowotarskiego wzięło udział V Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża, który odbył się 9 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu.
Wysoka wygrana Wisły na koniec rundy MLMWysoka wygrana Wisły na koniec rundy MLM
2017-11-09 // czytaj cały
W dwóch ostatnich spotkaniach młodziki AP Wisła Czarny Dunajec podejmowały na własnym stadionie Unię Tarnów i Bronowiankę Kraków a wygrana gwarantowała pozostanie w pierwszej ósemce MLM.
Gminne obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez PolskęGminne obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę
2017-11-07 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec, Rada Gminy Czarny Dunajec, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Szkoła Podstawowa im. św, Jana Kantego w Odrowążu zapraszają na gminne obchody 99 rocznic odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbędą się 11 listopada 2017 r.
Czarny Dunajec - przerwa w dostawie wody
2017-11-06 // czytaj cały
Urząd Gminy Czarny Dunajec informuje, że w dniu 7 listopada 2017 roku od godziny 7:00 do godziny 23:00wystąpi przerwa w dostawie wody w wodociągu gminnym na terenie całej miejscowości Czarny Dunajec, w związku z planowanym czyszczeniem głównego zbiornika wody na gminnym ujęciu wody. Ponadto w dniu 8 listopada mogą występować chwilowe niedobory wody w związku z napełnianiem sieci wodociągowej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Czarny Dunajec - zmiana odbioru odpadów komunalnych
2017-11-06 // czytaj cały
Wójt Gminy Czarny Dunajec informuje mieszkańców wsi Czarny Dunajec, że wywóz odpadów komunalnych nie odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 roku.
Wywóz odpadów komunalnych w miesiącu listopad zostanie przeprowadzony w dniu 18 listopada 2017 roku (tj. trzecia sobota miesiąca)
Agroturystyka w Gminie Czarny Dunajec