ebom| Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca Urząd Gminy Czarny Dunajec portal mapowy
szlak wokół tatr
muzeum pk sk
Adobe Flash - Install
resetpowiększdrukuj

Szkoły - dane teleadresowe

Przedszkola na terenie Gminy Czarny Dunajec

Lp.

Nazwa szkoły i adres

Dyrektor

Telefon

Adres e-mail

1.

Przedszkole Samorządowe w Czarnym Dunajcu, ul. Targowa 1B, 34-470 Czarny Dunajec

mgr Anna Kaczmarczyk

 

(18)2657130

 

psdunajec@wp.pl

2.

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Czerwiennem, 34-407 Czerwienne 245,

mgr Izabella Kuczyńska

 

(18)2658134

 

sp2czerwienne@poczta.fm

3.

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 1 w Starem Bystrem, 34- 407 Stare Bystre 347,

mgr Aniela Staszel

 

(18)2858729

 

pgspsk@wp.pl

4.

Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 2 w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 124,

mgr Izabella Kuczyńska

 

(18)2858665

 

ksp2spsk@wp.pl

5.

Niepubliczne Prywatne Integracyjne „Bajkowe Przedszkole”, ul. Kmietowicza 84a,
34-470 Czarny Dunajec

mgr Paulina Sulka

 

506090 802

 

mbajkowyswiat@gmail.com




































Szkoły Podstawowe na terenie Gminy Czarny Dunajec

Lp.

Nazwa szkoły i adres

Dyrektor

Telefon

Adres e-mail

1.

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, ul. Ojca Św. Jana Pawła II 144, 34-470 Czarny Dunajec www.szkoladunajec.pl

mgr Ewa Palenik

 

(18)2657323

Lodowisko

(18)5447436

zs@czarny-dunajec.pl

2.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem, 34-407 Ciche 152

mgr Krzysztof Kula

 

(18)2658128

 

szkola1ciche@o2.pl

3.

Szkła Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Cichem,
34-407 Ciche 453a

mgr Maria Domagała

 

(18)2658104

 

cichegim@poczta.onet.pl

4.

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Cichem , 34-407 Ciche 611a

mgr Anna Jakubiec

 

(18)2658102

 

szkola_nr3@poczta.onet.pl

5.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie , 34-513 Chochołów 184b

mgr Stanisław Chowaniec

 

(18)2757408

 

SPchocholow@interia.pl

 

6.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka –Ducha w Czerwiennem 34-407 Czerwienne 89,

mgr Maria Miętus

 

(18)2658106

 

spnr1czerwienne@wp.pl

7.

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu, 34-408 Odrowąż 41

mgr Iwona Florczyk

 

(18)2758520

 

spodrowaz@o2.pl

8.

Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach z Filią w Dziale im. Św. Jadwigi Królowej, 34-408 Pieniążkowice 142,

mgr Grażyna Komperda

 

(18)2758579

 

pieniazkowice@poczta.onet.pl

9.

Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa - Wojciecha Lei w Podczerwonem, 34-470 Podczerwone 246,

mgr Ewa Vermessy-Gruber

 

(18)2757956

 

ewav@interia.pl

10.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu, 34-472 Podszkle 47,

mgr Krystyna Chowaniec

 

(18)2857007

 

sp.podszkle@wp.pl

11.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku, 34-472 Piekielnik 202

mgr Bogdan Tyrybon

 

(18)2639014

(18)2639500

 

sp_piek@op.pl

12.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, 34-407 Ratułów 159,

mgr

Iwona Kosakowska

 

(18)2658273

 

spratulow@wp.pl

13.

Szkoła Podstawowa w Załucznem, 34-408 Załuczne 84a,

mgr Wacław Sajdak

 

(18)2639250

 

gim_zaluczne@iap.pl

14.

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem, 34-407 Czerwienne 245,

mgr Anna Słodyczka

 

(18)2658134

 

sp2czerwienne@poczta.fm

15.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 347,

mgr Aniela Staszel

 

(18)2858729

 

pgspsk@wp.pl

16.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Jana Pawła II Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 124,

mgr Krystyna Rychtarczyk-Szczypta

 

(18)2858665

 

ksp2spsk@onet.pl









































































Szkoły ponadpodstawowe działające na terenie Gminy Czarny Dunajec

Lp.

Nazwa szkoły i adres

Dyrektor

Telefon

Adres e-mail

1.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Integracyjnymi SPSK
w Czarnym Dunajcu
34-470 Czarny Dunajec
ul. Kmietowicza 2


mgr Teresa Dziwisz

 

(18)2657670

ploczarnydunajec@spsk.info.pl

ploczarnydunajec@interia.pl

2.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Krakowie z siedzibą w Czarnym Dunajcu, ul. Mościckiego 8
34-470 Czarny Dunajec

mgr Stanisław Papuga

 

(18)2657173

zdzdunajec@poczta.neostrada.pl

3.

Szkoła Zawodowa Specjalna Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czerwiennem, 34-407 Czerwienne 245

mgr Teresa Łyś

(18) 2658134

sp2czerwienne@poczta.fm

4.

Szkoła Specjalna Przyspasabiająca do Pracy Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czerwiennem, 34-407 Czerwienne 245

mgr Teresa Łyś

(18) 2658134

sp2czerwienne@poczta.fm

5.

Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Starem Bystrem, 34-407 Stare Bystre 347

mgr Aniela Staszel

 

(18)2858729

 

pgspsk@wp.pl